Travestie Cabaret Brno
DIVADLO, UMĚNÍ, TANEC

Travestie Cabaret Brno

sobota 5. listopadu od 19:30
První Patro, Brno
Vstupenka do mobilu
od 290 do 490 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

předprodej končí 5. listopadu

Hlavní sál / I. kategorie

Základní cena 490 Kč

Hlavní sál / II. kategorie

Základní cena 390 Kč

Balkon vlevo

Základní cena 290 Kč

Balkon střed

Základní cena 350 Kč

Balkon vpravo

Základní cena 290 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Show plná humoru a ženské krásy v dokonalé iluzi.

 

Travestie Cabaret Brno je exkluzivní uskupení čtyř travesti umělkyň a dvou tanečníků. Show je plná humoru, bohatých kostýmů, energických vystoupení a osobností populární hudby. Profesionální produkce a dokonalá iluze ženy umocňuje zážitek z perfektně připraveného programu.

 

Zakladatelky souboru Daina Divad a Lolla de Schampagne jsou na scéně již přes 20 let a dlouhodobě se věnují improvizaci, ve které jsou pravými mistryněmi. Své dlouholeté zkušenosti využily například na poli divadla, filmu a během moderování bezpočtu akcí.
Ku příležitosti patnáctého výročí byl o nich připraven dokument Českého rozhlasu a vystoupila po jejich boku například zpěvačka Ilona Csáková. Dámy od nepaměti vyprodávají řadu podniků, sálů i divadel - například Divadlo Husa na provázku nebo HaDivadlo.

Další členkou souboru je Scheilla von Rosse, která prožila celou kariéru v oblasti baletu a účinkovala mimo jiné i v televizních kabaretních pořadech. Své taneční zkušenosti doplňuje efektními kostýmy, na jejichž výrobě se sama podílí. Velmi ráda ztvárňuje klasicky kabaretní čísla, ale je velmi variabilní a nebojí se výzev.

V neposlední řadě skupinu uzavírá Ivory Divine, která je ze souboru nejmladší a profesionálně vystupuje od roku 2019. Před tím, než se uvedla na prkna, která znamenají svět, pracovala po dlouhou dobu na své estetice - 15 let zkušeností ve vizážistickém oboru aplikuje při svém líčení, zakládá si na kvalitních parukách a vymodelované postavě. Během vystoupení se soustřeďuje na preciznost, výraz a energii k publiku. V rámci svých čísel ráda využívá prvky herecké, taneční a burleskní.

Tanečníci Patrik a Dan, kteří také tvoří choreografie, jsou pravými profesionály ve svém oboru. Patrik vystudoval obor Muzikál na Konzervatoři J. Ježka v Praze a od té doby si zahrál v mnoha muzikálech. Několikrát se objevil také na televizních obrazovkách, například v Československé superstar, Hlasu Československa nebo několika pořadech a seriálech. 

Daniel studoval na Taneční konzervatoři v Brně a vystupoval v baletních a operních představeních Národního divadla Brno. Aktuálně se tanci věnuje jako lektor, účastní se různých tanečních soutěží a vede několik projektů.