Hra na vlka
DIVADLO

Hra na vlka

pondělí 3. října od 19:00
Divadlo Exil (Machoňova pasáž), Pardubice
Vstupenka do mobilu
od 100 do 200 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, PayPalem nebo Apple Pay

do konce předprodeje jeden den

Základní vstupenka

Základní cena 200 Kč Koupit

Student / senior

Základní cena 150 Kč Koupit

Pro klienty projektu Culture Buddy

Základní cena 100 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Hlavní hrdina příběhu, spisovatel Paul, oživuje vzpomínky na čtyři ženy, se kterými měl vztah. Zaměřuje se na jejich dominantní vlastnosti a nevykresluje je právě lichotivě. Předkládá své partnerky čtenáři jako karikatury. Na sebe hledí nekriticky. Může mu to projít? Spisovatel zapomněl, že příběhy mohou ožít. A co teprve, když se Jiřina, Mia, Kristýna a Emma setkají? Paul přestává být pánem svého vlastního románu.

Nadsázka, humor, extrémní situace, nejen to přináší současná komedie Hra na vlka. Každý má ze svých školních let s hrou na vlka zkušenost. Kolik "oveček" Paul pochytá? Nestanou se z ovcí po chycení vlčice stejně jako v nevinné dětské hře?

Více informací

Vanda Zaplatílková Hutařová se narodila v Liberci. Vystudovala VOŠ Hereckou v Praze a Divadelní vědu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. V současné době pracuje jako vedoucí souboru a dramatických kroužků na Doctrina – Podještědské gymnázium. Vedle toho si přivydělává jako režisérka a autorka dramatických textů, spolupracuje se skupinou Popojedem produkující především krátké filmy a podílí se jako šermířka na projektech skupiny Merlet.

Hrají: Ondřej  Broulík, Lenka Ježková, Andrea Moličová, Věra Hloušková, Simona Andrejsová. 

Režie: Alexander Andrejs