Ventolin + 1flfsoap + DJ Joshek
HUDBA Elektronika

Ventolin + 1flfsoap + DJ Joshek

sobota 3. prosince od 20:00
Alternativní klub Tyjátr, Svitavy
Vstupenka do mobilu
Cena 250

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

předprodej končí 3. prosince
do zdražení 66 dní

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Ventolin je elektronický projekt Davida Doubka, zakládajícího člena skupiny Kazety a člena divadla Nejhodnější Medvídci a zároveň vysokoškolského profesora. Vznikl v roce 2007 jako boční "odpočinkový" projekt, velmi záhy se však dostal do povědomí na místní klubové scéně.

Zvuk analogových synťáků a přímočaré poetické texty, které producent David Doubek alias Ventolin vkládá do svých tanečních tracků, jsou dnes již kultovní. Po úspěšném albu Vitajte (2017) přiveze tentokrát hudebně rozmanitější nahrávku Dneska se vyčasilo, ta láká na popové milostné písně, veselé i tísnivější sci-fi scény, i situační absurditu.

1flfsoap (Brno)
SUPPORT

1flfsoap je formace složená z členů několika dalších známých českých kapel, Ghost of You a Acute Dose. Tito brněnští experimentátoři si zakládají na tom, že hrají opravdu živě. Nejrůznější hardware, živé bubny, charakteristickou kytaru a velkou dávku improvizace uslyšíte v každém jejich tanečním setu, který nikdy nemá jasný konec. Jejich hudba je zážitek teď a tady. Ostatně i jejich debut Rave Opera je záznamem živého a živelného vystoupení. 

DJ Joshek (Svitavy)
AFTER PARTY

 

Vystupující

Ventolin (CZ) – web 1flfsoap (CZ) – bandcamp