VLTAVA : Spass muss immer sein tour
HUDBA Rock / Pop / World music / Ethno / Folk, UMĚNÍ

VLTAVA : Spass muss immer sein tour

středa 2. listopadu od 20:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenka do mobilu
od 200 do 250 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

předprodej končí 2. listopadu

Základní vstupenka

Základní cena 250 Kč Koupit

Novoměstská karta

Základní cena 200 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Ve středu 2. listopadu vvystoupí v Novém Městě na Moravě jedna z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně.

Hudební skupina VLTAVA v čele s frontmanem Robertem Nebřenským.

V září kapele vychází novinkové album "Spass muss immer sein" a současně startuje plánované koncertní turné. Kapela, která má na svém kontě hity jako "Bezvadnej chlap", "Prasátko", "Kapitán pejsek" nebo "Marx, Engels, Beatles", v těchto dnech zveřejnila z nové desky ochutnávkový singl Do vody dál!

Kapela VLTAVA okouzluje neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také svým zcela nezaměnitelným hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka a herce Roberta Nebřenského. Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie - světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony. Aktuálně nabídne Vltava program "Náklad štěstí" u příležitosti vydání stejnojmenného reedičního boxu všech řadových CD skupiny a novinkového alba raritních nahrávek „Diamantové boty ve dvířkách kamen“. Objeví se v něm skladby, které z pódia dlouho nebo dosud nikdy nezazněly. Během koncertu dojde na minulost, přítomnost i budoucnost.

Sestava: Robert Nebřenský – zpěv, kytary,František Svačina – klávesy, akordeon, Tomáš Uhlík – baskytara, Ondřej Klímek – dechové nástroje, Ondřej Pomajsl - bicí

Vystupující

Vltava (CZ) – fb

Více informací

https://www.hudebniskupinavltava.cz/