Předprodej byl ukončen

VLTAVA : Spass muss immer sein tour
HUDBA Rock / Pop / World music / Ethno / Folk, UMĚNÍ

VLTAVA : Spass muss immer sein tour

středa 2.11.2022 od 20:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě

O akci

Ve středu 2. listopadu vvystoupí v Novém Městě na Moravě jedna z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně.

Hudební skupina VLTAVA v čele s frontmanem Robertem Nebřenským.

V září kapele vychází novinkové album "Spass muss immer sein" a současně startuje plánované koncertní turné. Kapela, která má na svém kontě hity jako "Bezvadnej chlap", "Prasátko", "Kapitán pejsek" nebo "Marx, Engels, Beatles", v těchto dnech zveřejnila z nové desky ochutnávkový singl Do vody dál!

Kapela VLTAVA okouzluje neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také svým zcela nezaměnitelným hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka a herce Roberta Nebřenského. Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie - světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony. Aktuálně nabídne Vltava program "Náklad štěstí" u příležitosti vydání stejnojmenného reedičního boxu všech řadových CD skupiny a novinkového alba raritních nahrávek „Diamantové boty ve dvířkách kamen“. Objeví se v něm skladby, které z pódia dlouho nebo dosud nikdy nezazněly. Během koncertu dojde na minulost, přítomnost i budoucnost.

Sestava: Robert Nebřenský – zpěv, kytary,František Svačina – klávesy, akordeon, Tomáš Uhlík – baskytara, Ondřej Klímek – dechové nástroje, Ondřej Pomajsl - bicí

Vystupující

Vltava (CZ) – fb

Více informací

https://www.hudebniskupinavltava.cz/