Koncert ArtCafé: Point of Few
HUDBA Jazz / Blues / Klasika

Koncert ArtCafé: Point of Few

středa 16. listopadu od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenka do mobilu
Cena 200 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

předprodej končí 16. listopadu
do zdražení 44 dní

Kreslírna

Základní cena 200 Kč
členové klubu ArtCafé 150 Kč
děti a studenti do 26 let 100 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Point of Few je nové české instrumentální kvarteto s mimořádně originálním, svěžím zvukem, organicky propojujícím elektroniku a populární hudbu se současným jazzem.

Kapelu dal dohromady v roce 2019 kytarista Radim Přidal, který se spojil se třemi dalšími muzikanty okolo třicítky žijícími na Moravě – svým bývalým spolužákem z brněnské JAMU Petrem Smékalem, a absolventy VOŠ Jaroslava Ježka bubeníkem Markem Antoňů a baskytaristou Vlastimilem Škodou. Jejich koncertní činnost byla zpomalená následnou pandemií, přesto se stihli umístit na druhém místě ve finále soutěže Jazzfruit 2020 a vydat audio i video EP Live Sessions (dostupné na Spotify i YouTube), ve kterém se představujeme živým provedením svých skladeb v různých, neotřelých prostředích.

Právě teď vydávají debutovou desku Open to Closeness, která vychází u vydavatelství Bivak Records, a na které hostuje hvězdný newyorský klávesista Jason Lindner. Toho můžete slyšet na posledním, ikonickém albu Davida Bowieho Blackstar, nebo třeba v kapelách Donny McCaslina, Marka Guiliany, v jeho vlastním projektu Now vs. Now a mnoha dalších.

 

  • Petr Smékal – saxofon
  • Radim Přidal – kytara
  • Vlastimil Škoda – baskytara
  • Marek Antoňů – bicí

Více informací

Point of Few | Facebook

Point of Few

 

Artcafé | Facebook

Klášter Broumov

Klášter Broumov - Vzdělávací a kulturní centrum | Facebook

 

Projekt je spolufinancován vládami České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska díky Visegrádským grantům z Mezinárodního visegrádského fondu. Cílem fondu je podpořit projekty pro udržitelnou regionální spolupráci ve střední Evropě.
Projekt ArtCafé je také realizován za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a Královéhradeckého kraje.