Předprodej byl ukončen

Indické Himálaje s dvouletou dcerou / Udo & Gerda na cestách
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Indické Himálaje s dvouletou dcerou / Udo & Gerda na cestách

čtvrtek 10. listopadu od 19:00
Expediční klubovna, Brno

O akci

Do Indie s dvouletým dítětem? A rovnou do oblasti Himálají, kde letadlo cestující vyhodí ve výšce 3500 m? Jde to! Když dostal Michal nabídku natáčet v Ladakhu (Malém Tibetu), přece by nezůstaly manželka s dcerou skoro měsíc v Česku samotné. A tak jely s ním.

Povídání o tom, co s sebou, jak se připravit na život v oblasti, kde je více prachu, méně kyslíku, a kde skoro každého postihne horská nemoc. Ale i o tom, jak se jede na motorce bez řidičáku, jak se s ní dá brodit po pás ve vodě, projet průsmyk ve výšce 5400 m, jak se leze na šesti tisícovku nebo sjíždí divoká řeka Indus. A trošku se zmíníme i o tom, co tam dělá pro místní děti jedna brněnská neziskovka, pro kterou Michal natáčel.

Povídání a promítání fotek a videí pro ty, co se chtějí něco dozvědět o životě v Malém Tibetu, ale i pro ty, co mají strach někam vyrazit s malými dětmi. Na cestách je to totiž s dětmi mnohdy jednodušší než doma. Nejhorší je se dobře sbalit a pak už to jde samo. My jsme tu Indii ale zvládli nakonec i bez věcí, protože nám aerolinka ztratila kufr zrovna s věcmi pro dceru. Takový měsíc plný výzev. Protože z těch největších průserů jsou pak ty nejlepší historky! 

Přednáší:
Michal & Martina Čelišovi
(kameraman, střihač a režisér na volné noze a redaktorka ČT na rodičovské)
Datum a čas: čtvrtek 10. 11. 2022, 19:00 h.
Vstupenky: na SMSticket a na místě