Hledám milence, zn.: Spěchá!!!
DIVADLO

Hledám milence, zn.: Spěchá!!!

středa 1.2.2023 od 19:00
Kulturní dům, Šternberk
Vstupenka do mobilu
od 300 do 360 Zobrazit ceny
předprodej končí 1.2.2023

Sál / zóna I

Základní cena 360 Kč

Sál / zóna II

Základní cena 330 Kč

Elevace / zóna I

Základní cena 330 Kč

Elevace / zóna II

Základní cena 300 Kč

O akci

Hledám milence, zn.: Spěchá!!!

 

Napsal: Jindra Kriegel a Miroslav Oupic
Režie: Filip Jan Zvolský
Obsazení:  Roman Štolpa, Vlasta Korec, Monika Timková, Vojta Hájek, Jindra Kriegel, Lucie Linhartová, Vojta Efler, Josef Hervert, Radomír Švec, Václav Liška

Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou však na něj přišla druhá míza, a tak se schází s mladou milenkou Anetkou. 

Se svou manželkou, která jej již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se nejraději rozvedl, ale pak by ztratil dobré finanční zázemí.

Mladé milenky, Anetka vůbec není výjimkou, jsou v tomto směru přece dosti náročné a vynalézavé. Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu přistihnout při nevěře, přitom vše zdokumentovat, a pak bude hračkou při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. 

Aby měli milenci vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence - provokatéry. A to by bylo, aby ji Jaroslav alespoň při jedné nevěře nepřistihl!             
Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.

Délka představení: 120 minut

 

Středa 1. 2. 2023, 19.00 hodin
Kulturní dům Šternberk