Předprodej byl ukončen

Kuhn Fu (DE/TUR/UK/ARG/PL)
HUDBA Rock / Punk / World music / Ethno / Folk / Jazz / Blues / Klasika

Kuhn Fu (DE/TUR/UK/ARG/PL)

čtvrtek 10.11.2022 od 20:00
Divadlo 29, Pardubice

O akci

Divoká, vtipná a strhující jízda mezinárodní kapely v neklidných vodách avant-rocku, psychedelie, blues, klezmeru, freejazzu i punku. Jediný koncert v ČR v rámci evropského turné!!!

Mezinárodní a multikulturní kvartet, který hraje hudbu na pomezí jazzrockové fůze s prvky blues, psychedelie, freejazzu, rokenrolu, punku i kabaretu. Základem pulsující hudby Kuhn Fu jsou pečlivě vystavěné hutné groovy, velké dynamické rozpětí, ostré střihy v tempech a silná melodika. Jejich intenzivní hudba se opírá o postupy rockové i jazzové avantgardy, je však silně nadopována našlapanou punkovou živelností, podvratným humorem a nevídanou spontaneitou. To vše spojuje neutuchající energie, hráčské nasazení a mimořádná souhra všech hudebníků. Divadlo 29 bude jedinou zastávkou Kuhn Fu v ČR v rámci jejich velkého evropského turné k nejnovějšímu dvojalbu Jazz is Expensive vydanému v letošním roce. Kapela Khun Fu byla před třemi lety jedním z highlightů mezinárodního festivalu Jazz Goes To Town v Hradci Králové, kde dokázala zvednout ze sedadel a roztančit část jazzového publika.

Více informací

Christian Kuhn (D) – el. kytara / Esat Ekincioglu (TUR) – kontrabas / George Hadow (UK) – bicí /   / Sofia Salvo (ARG) –  barytonsaxofon / Mateusz Rybicki (PL) –  klarinet, tenorsaxofon