Předprodej byl ukončen

Prohlídka Hradce Králové: HISTORICKÝ HRADEC
DIVADLO / KONFERENCE / KONGRES / PŘEDNÁŠKA / Cestování / Outdoor / Představení

Prohlídka Hradce Králové: HISTORICKÝ HRADEC

úterý 8.11.2022 od 14:00
Bílá věž, Hradec Králové

O akci

V Hradci Králové pořádáme zážitkové prohlídky města s průvodcem v kostýmu věhlasného architekta Josefa Gočára. Prohlídky se konají celoročně. 

Užijte si spojení divadelní hravosti a nenuceného vzdělávání. Hradcem Králové vás provede jeho nejslavnější architekt! Zajímá vás architekturaurbanismus a historie? Dozvíte se, jak se barokní pevnost za pouhých 30 let proměnila v Salón republiky, na který se jezdily dívat delegace ze všech koutů Evropy. Architekt vás zavede do míst, kam se obyčejný smrtelník jen tak nedostane. Čeká vás jeden den v první republice plný dobové elegance.

Program prohlídky:

Ve 14:00 se potkáme u Bílé věže. Vyslechnete si vyprávění profesora Gočára o vývoji města a užijete si komentovanou vyhlídku. Poté se vydáte na průzkum staré části města.
Bílá věž – kaple sv. Klimenta – katedrála svatého Ducha – Galerie moderního umění – kobky odsouzenců v Šatlavě

Program končí v 18:00 v centru města.

Je možné s panem architektem pokračovat do Pivovarských domů za koncertem kapely BLUESROCK CANNONADE (uk/cz). Hrají hity od ZZ Top, Erica Claptona, Clutch, Cream, The Cold Stares, Garyho Moora, Teda Nugenta ad.

 

V ceně jsou veškeré vstupy. Občerstvení si návštěvníci hradí sami.

Tempo přizpůsobujeme potřebám a přáním skupiny. Součástí jsou přestávky na odpočinek a osvěžení. Prohlídky jsou vhodné pro osoby starší 12 let. Pro osoby s omezenou hybností a rodiče s kočárky účast nedoporučujeme.

 

ULOŽTE SI ČÍSLO NA PRŮVODCE +420 777 637 888 PRO PŘÍPAD JAKÝKOLIV ZMĚN!

Pořadatel