Předprodej byl ukončen

Snow Film Fest ve Vrchlabí
FESTIVAL / KINO / PROJEKCE / Film

Snow Film Fest ve Vrchlabí

čtvrtek 8.12.2022 od 18:00
Divadelní klub, Vrchlabí

O akci

SNOW FILM FEST ve Vrchlabí jako vždy přináší ty nejlepší filmy o zimních sportech z celého světa i z domácí produkce.

Můžete se těšit na celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémním lyžování, zimním lezení, kayakingu, kanoingu v kombinaci se snowboardingem a dalších zimních radovánkách.

Těšte se na večer plný dobrodružných filmů!

 

Bez pádla (Kanada) │ 41 min │ Bez pádla je dobrodružný kanoistický film o snowboardingu, který spojuje historii horní části řeky Columbia se 140 km dlouhou plavbou od úpatí přehrady Mica Dam až po vrchol přehrady Revelstoke.

Prozíravost (Itálie)│ 23 min │ Cílem expedicí je obvykle dobytí vrcholu nějaké hory. Pro rychlostního horolezce a skialpinistu Benedikta Böhma a jeho tým je za tím mnohem víc. Jak lze zkušenosti z hor přenést do běžného života? A musí člověk méně riskovat, aby byl dobrým otcem?

Pro vrchol až na konec světa (Česká republika)│ 25 min │ Dokument Marka Holečka z expedice Antarktida 2018 vypráví o cestě tam i zpět malou plachetnicí a o jednom prvovýstupu, na do té doby nepojmenovaný kopec.

Innsbruck. Powder. People. (Nový Zéland) │ 17 min │ Po mnoha zimních sezónách a soutěžích na nejvyšší úrovni po celém světě končí profesionální freeridový lyžař z Nového Zélandu Neil Williman v Innsbrucku. Tam je vřele vítán talentovanými místními obyvateli. Společně objeví hory Tyrolska během celosvětové pandemie.

Ledový tanec na Godafossu (Německo) │ 20 min │ Vodopády na severu Islandu jsou výzvou pro odvážné vodáky. Jak šílení musíte být, abyste to zkusili v zimě?

Stoupání (Francie)│ 7 min │ V tomto vtipném animovaném filmu vystupují dva horolezci na vrchol. Výstup se odehrává ve 20. století s tím nejprostějším vybavením. Jejich cílem je dopravit sochu Panny Marie na vrchol, jejich víl však ztěžují nepředvídatelné překážky. Povede se jim nakonec jejich cíl splnit?