Cold Cold Nights + Tamara
HUDBA Rock

Cold Cold Nights + Tamara

sobota 3. prosince od 20:00
Prostor (Panský dvůr), Boskovice
Vstupenka do mobilu
od 150 do 500 Zobrazit ceny
do konce předprodeje jeden den

Rád(a) zaplatím standartní vstupné

Základní cena 200 Kč Koupit

Rád(a) bych na koncert a časy jsou krušné

Základní cena 150 Kč Koupit

Rád(a) ještě něco málo přidám!

Základní cena 250 Kč Koupit

Líbí se mi Prostor, přispěju i na něj

Základní cena 500 Kč Koupit

O akci

Cold Cold Nights
Vlídný indie rock, jaký si lze snadno zamilovat – a nebude to láska na jednu noc. Jejich pět let starý debut posbíral nominace na nejednu hudební cenu, od té doby o sobě v pravidelných intervalech dávají vědět a neméně dlouho trousí indicie, že se dočkáme nové desky. Cold Cold Nights hrají melancholicky zasněnou hudbu, která ale jen nelapá chiméry a naopak zůstává v kontaktu s každodenností. Intimní a přece energická hudba, elegantní, ale ne odtažitá. Na podzim 2023 je pánováno vydání nové desky, které předchází singl 11 Rue De Médicis.

 

Tamara
„Nezáleží, že jsme celý dny spolu,“ zpívá se ve skladbě Nezáleží od pětice Tamara. Ani ne dvouminutová písnička byla předzvěstí dlouhohrajícího debutu kapely, která si absenci velké desky navzdory dokázala jasně vymezit své teritorium. Lyrický nához může pokračovat do různých směrů – konejšivých, posmutnělých, optimistických, ale i trudných. Jak vrstevnatá může být lo-fi hudba? A může přátelství trvat věčně?

 

Akce je součástí projektu Hudebních cen Vinyla. Projekt Hudebních cen Vinyla se koná za finanční podpory statutárního města Brna, Ministerstva kultury ČR, Jihomoravského kraje, Státního fondu kultury ČR a hlavního města Prahy.

Vystupující

Cold Cold Nights (CZ) – fb / bandcamp Tamara (CZ) – fb / bandcamp