Ples Pražské vysoké školy psychosociálních studíí
PLES

Ples Pražské vysoké školy psychosociálních studíí

pátek 10.3.2023 od 18:00
Kulturní dům Ládví, Praha
Vstupenka do mobilu
od 375 do 400 Zobrazit ceny
předprodej končí 10.3.2023
do zdražení 28 dní

Sezení

Vstupenka opravňuje držitele ke vstupu na ples PVŠPS a k sezení pouze u vybraného stolu spjatého se vstupenkou (viz číslo stolu).

Základní cena 400 Kč

Volné předsálí

Vstupenka opravňuje držitele ke vstupu na ples PVŠPS a k sezení na volných místech v předsálí (místa nejsou předem garantována). Zvýhodněné vstupenky jsou určeny pouze pro studenty a zaměstnanec PVŠPS, kteří mají svá místa k sezení vyhrazena předem. Zneužití zvýhodněných vstupenek bude potrestáno deaktivací zakoupené zvýhodněné vstupenky u vchodu, přičemž bude možnost si zakoupit novou vstupenku na místě za plnou cenu.

Pro veřejnost 375 Kč
Zvýhodněná - Student 350 Kč
Zvýhodněná - Zaměstnanec 350 Kč

O akci

Milí a vážení,

rádi bychom vás pozvali na ples Pražské vysoké školy psychosociálních studií pořádaný studentským spolkem AGORA, který se bude konat dne 10. 03. 2023 v Kulturním domě Ládví. 

Navazujeme na minulý rok a držíme tak své slovo, že ples PVŠPS je, a bude, tradiční a populární událostí na naší škole. Těšíme se na vás a doufáme, že dorazíte v hojném počtu!

Večerem nás bude hudebně provázet jazzově laděná kapela Good Mood Jazz Band. Ples bude moderovat náš, vždy dobře naladěný, kolega Adam Kaše z 3.r. bc. psychologie.

Předprodej vstupenek se bude s časem zdražovat! Pokud ještě nemáte vstupenky, je nejvyšší čas si je pořídit.

S přátelským pozdravem za realizační tým,
Matěj Hajský a Veronika Voňková, 2. ročník bc., psychologie, PVŠPS, organizátoři plesu

Pořadatel