Retro Dance Party
HUDBA Pop, PARTY

Retro Dance Party

sobota 1. dubna od 20:00
KD Lorec, Kutná Hora
Vstupenka do mobilu
od 250 do 1 990 Zobrazit ceny
prodej do 1. dubna

Bez garance místa sezení u stolu

Držitel této vstupenky nemá na akci garantováno sezení u stolu. Pokud se místa u stolů vyprodají, je tato vstupenka na stání.

Základní cena 250 Kč Koupit

Garance místa u stolu

Držitel této vstupenky bude při vstupu do sálu usazen i se svými přáteli k jednomu stolu na hlavní ploše (stoly jsou pro 8 osob a nevyužitá místa budou obsazeny ostatními návštěvníky).

Základní cena 350 Kč Koupit

VIP - celý stůl pro 8 osob

Držitel této VIP vstupenky bude mít na akci k dispozici celý stůl pro 8 osob na hlavní ploše pouze pro sebe. Zda-li tam budete sedět pouze jako pár nebo si cenu rozpočítáte s kamarády je pouze na Vás. Ostatní již vstupenku nepotřebují a od nás obdržíte lahev prosecca 750ml na stůl jako pozornost!

Základní cena 1 990 Kč Koupit

VIP - celý stůl pod balkónem (omezený výhled)

Držitel této VIP vstupenky bude mít na akci k dispozici celý stůl pro 8 osob pod balkónem pouze pro sebe. Od stolu není ze všech míst přímo vidět na pódium. Zda-li tam budete sedět pouze jako pár nebo si cenu rozpočítáte s kamarády je pouze na Vás. Ostatní již vstupenku nepotřebují a od nás obdržíte lahev prosecca 750ml na stůl jako pozornost! Při rozpočítání se jedná o nejlevnější vstupenku na akci.

Základní cena 1 590 Kč Koupit

O akci

80s - 90s RETRO DANCE PÁRTY je šesti hodinový disco ples těch největších hitů osmdesátých a devadesátých let s přesahem na léta sedmdesátá až po současnost. Zkrátka od Abby, přes Modern Talking až po Dua Lipu.

Přijďte klidně v džínech, ale nejlépe retro! Nejlepší retro obleček bude odměněn!

Doba je zlá, tak tancujme, dokud můžeme!