Předprodej byl ukončen

Bez Šance Fest IX.
FESTIVAL / KONCERT / Hudba – Metal, Punk, Rock

Bez Šance Fest IX.

21. – 22. července 2023 od 18:00
Hospůdka "U Pavla", Police nad Metují

O akci

Festival Bez Šance Fest je letní benefiční hudební festival orientovaný ve stylech jako punk-rock, ska, rockabilly a hardcore, který se koná od roku 2015. Cílem festivalu je přiblížení punkové subkultury lidem, kteří ji doposud vnímají
spíše negativně a zároveň se snaží pomoci dětem, které to potřebují. Chceme spojit příjemné s užitečným a ukázat lidem, že i zábavou se dá pomáhat těm, kteří naši pomoc opravdu potřebují. Festival se taktéž vymezuje proti jakémukoliv násilí, rasismu, xenofobii, extrémismu a týrání zvířat.

Výtěžek ze vstupného bude věnován v podobě daru na Oddělení dětské hemato-onkologie Dětské kliniky FN Hradec Králové, které je jedno z osmi specializovaných pracovišť v České republice pro péči o děti se zhoubným onemocněním. Všechny vystupující kapely hrají s maximálně sníženými náklady, čímž vyjadřují podporu našeho záměru.

V roce 2023 se bude konat již devátý ročník. Festival se uskuteční v termínu 21.-22.7.2023 v Polici nad Metují a vystoupí na něm 18 kapel.

Kromě hudebního programu, festival připravuje i doprovodný program s nabídkou sportovních aktivit a kulturně vzdělávacího programu.

 

Další akce pořadatele

Bez Šance Fest X. - 19. července od 17:00 – 20.7., Hospůdka "U Pavla", Police nad Metují