Svatební Expo
VÝSTAVY, DESIGN

Svatební Expo

24. února od 15:00 – 25.2.
STAGES HOTEL Prague, Praha
Vstupenka do mobilu
od 100 do 390 Zobrazit ceny
prodej do 24. února

Vstupenka pro oba dny

Zvýhodněná vstupenka v předprodeji na veletrh. Vstupenka platí pro oba dva dny veletrhu. Vstup na místě za 220 Kč.

Základní cena 180 Kč Koupit

VIP vstup pátek

VIP vstup v pátek 24. 2. s hromadou výhod: * vstup bez front * VIP šatna * sklenička Prosecca * rezervace místa k sezení na veletržním programu * malý dárek * ONLINE Kurz pro nevěsty v hodnotě 490 Kč (https://wednet.thinkific.com/courses/svatebni-kurz-pro-nevesty-druzicky) Přístup ke kurzu obdržíte 1.3.2023. Vstupenky pouze v předprodeji, nelze zakoupit na místě.

Základní cena 390 Kč Koupit

VIP vstup sobota

VIP vstup v sobotu 25. 2. s hromadou výhod. Vstupenky pouze v předprodeji, nelze zakoupit na místě. V ceně vstupenky: * vstup bez front * VIP šatna * sklenička Prosecca * rezervace místa k sezení na veletržním programu * malý dárek * ONLINE Kurz pro nevěsty v hodnotě 490 Kč (https://wednet.thinkific.com/courses/svatebni-kurz-pro-nevesty-druzicky) Přístup ke kurzu obdržíte 1.3.2023.

Základní cena 390 Kč Koupit

TOMBOLA – soutěžní lístek

Vyhrajte spoustu hodnotných cen od našich vystavovatelů pro vaši svatbu. Seznam cen najdete postupně na www.svatebniexpo.cz. - soutěžní lístek je platný pouze v kombinaci s jakoukoliv vstupenkou na Svatební Expo 2/23

Základní cena 100 Kč Koupit

Vstupenka + online kurz pro nevěsty

Zvýhodněná vstupenka na veletrh. Vstupenka platí pro oba dva dny veletrhu. + Online kurz pro nevěsty v hodnotě 490 Kč. Připravili jsme pro vás základní, jednoduché, srozumitelné a hlavně praktické rady a tipy, jak si naplánovat svatbu. CO KURZ OBSAHUJE: • Jak s plánováním svatby začít • Utřídíte si co je základem organizování svatby a pomůže vám lépe rozvrhnout své síly • Kurz vás provede hned několika kapitolami, jako jsou obřad, místo na svatbu, svatební dodavatelé, rozpočet a harmonogram svatebního dne • Konkrétní tipy a praktické příklady, např. vzor svatebního rozpočtu a svatebního harmonogramu • Bonusy ke stažení: Plánovací kalendář, svatební rozpočet + Kompletní průvodce hudbou na svatbu. Přístup ke kurzu obdržíte 1.3.2023. https://wednet.thinkific.com/courses/svatebni-kurz-pro-nevesty-druzicky

Základní cena 250 Kč Koupit

O akci

Zakupte si zvýhodněné vstupenky v předprodeji za 180 Kč.

Cena vstupenky na oba dny při platbě na místě je v ceně 220 Kč. 

VIP vstupenku lze zakoupit pouze v předprodeji za 390 Kč, nelze zakoupit na místě. 

NOVĚ je možné zakoupit vstupenku s online kurzem pro nevěsty v hodnotě 490 Kč za zvýhodněnou cenu 250 Kč (vstup na veletrh + kurz).

 

Svatební veletrh pořádaný tradičně již od roku 2011. 

Přijďte a ušetřete díky našemu veletrhu čas i peníze při organizaci svatby. Získejte výhodnější nabídky, díky kterým budete na váš den s láskou vzpomínat vy i vaši hosté.

Od roku 2022 na nové adrese s výbornou dostupností ve STAGES HOTEL Prague, abychom vám mohli přinést ještě více tipů a nabídek od prověřených dodavatelů na našem trhu, kteří udělají z vaší svatby den D.

Tombola o hodnotné ceny pro vaši svatbu. Zakupte si lístek do tomboly a zapojte se do několika slosování.

*lístek je platný pouze se zakoupením jakékoliv vstupenky na Svatební Expo 2/2023.

Proč navštívit Svatební Expo?

  • spousta svatebních dodavatelů na jednom místě
  • najdete zde vše, co na svatbu můžete potřebovat
  • ušetříte čas – nemusíte obíhat obchody a showroomy
  • poznáte se s dodavateli osobně už na veletrhu a proberte své představy o svatbě
  • získáte veletržní slevy nebo zvýhodněné nabídky
  • načerpáte s partnerem, maminkou, družičkou, svědkyní… tu správnou svatební atmosféru
  • je to společenská událost v prostředí moderního hotelu, kde se potkávají snoubenci, svatební odborníci a lidé se zájmem o svatby
  • vychutnáte si návštěvu se skleničkou vína, prosecca, koktejlem, vynikající kávou nebo dobrotami od cukrářů a vystavovatelů z řad cateringu
  • nezapomeňte s sebou vzít i vaše děti. Je pro ně připravený zábavný dětský koutek.

 

The Wedding Expo is one of the largest wedding fairs in the Czech Republic, focusing not only on brides and grooms from Prague and the surrounding area, but also from the entire Czech Republic and abroad. The first year our fair took place in November 2011. The elegant event in the premises of a luxury hotel emphasizes ceremony places and wedding receptions, wedding dresses, flowers, rings, cakes, wedding photo and video, catering and more.

Don't miss out on this luxurious spectacular event and opportunity to get inspired while taking advantage of great discounts from exhibitors.

 

 

Více informací

 

KDY:

Pátek 24.2.2023 od 15:00 do 19:30

Sobota 25.2.2023 od 10:00 do 18:00

 

KDE:

NOVĚ ve STAGES HOTEL Prague, Českomoravská 19a, Praha 9

Hotel se nachází hned vedle O2 arény, kde je zajištěno pohodlné parkování, výborná dostupnost metrem, tramvají, autobusem a dokonce i vlakem.

Děti do 18ti let ZDARMA.

www.svatebniexpo.cz

 

WHEN:

Friday 24.2.2023 from 3:00 p.m. to 7:30 p.m.

Saturday 25.2.2023 from 10:00 a.m. to 6:00 p.m

 

WHERE:

NEW at STAGES HOTEL Prague, Českomoravská 19a, Prague 9

The hotel is located right next to the O2 arena, with convenient parking, excellent access by subway, tram, bus and even train.

FREE entrance for under 18s.

www.weddingexpo.cz