František Nedvěd se skupinou
KONCERT / Hudba – Folk / Country, Worldmusic

František Nedvěd se skupinou

sobota 17. června od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
Cena 375
prodej do 16. června

O akci

Ahoj PŘÁTELÉ A KAMARÁDI

Na žádost strejdy Honzy Nedvěda zde sdílím jeho vyjádření k nedávným nepravdivým informacím které byli prezentovány včetně jeho fotografií na sociálních sítích . PROSÍM O SDÍLENÍ TOHOTO VYJÁDŘENÍ viz níže.

Více informací se dozvíte v rozhovoru s Honzou který poskytl pro

EXTRA.CZ

STREJDO DĚKUJI ZA DŮVĚRU

Četl jsem kdesi na Facebooku, že už jsem zdravý a že se chystám hrát zřejmě s Honzou Nedvědem mladším, je tam i má fotografie. Nechápu proč? Nemám s ním a s jeho kapelou nic společného.

Jediný s kým bych chtěl hrát je Franta mladší, syn bratra. tak moc mi ho připomíná, že když zavřu oči slyším bráchu. Má v sobě vše co on měl, cit, stud a obrovskou muzikantskou zručnost. je stejně rozpustilý jako byl brácha a umí se stejně naštvat jako Franta když jsme se občas hádali.

Je mi 76 let, ale chtěl bych s ním vyjet po Čechách, po Slovensku, všechno co jsme s bráchou dělali dělat s ním, já první sloku on druhou, já nudlovou polévku on hrachovou, já po památkách on po jídelnách...

Snad to vyjde. Mám ho rád a on mě, zasloužíme si to.

Tak Fando hlavy vzhůru, dálnice a šup Liberec, Trnava, Karlovy Vary, Bratislava a nezapomeň na Medník, a nauč se druhou sloku Podvodu, já budu zpívat první, tak jsme to měli s Tvým tátou. A díky, že jsi.

Honza Nedvěd st., ten co to všechno složil.

Vystupující

František Nedvěd (CZ) – web