Grift (SWE) + Vyšehrad
HUDBA World music / Ethno / Folk / Elektronika

Grift (SWE) + Vyšehrad

čtvrtek 9. února od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenka do mobilu
od 180 do 250 Zobrazit ceny
konec prodeje 8 dní

Základní vstupenka

Veškerý vstup jde na honorář umělců!

Základní cena 180 Kč Koupit

Rád/a podpořím i pořádající prostor

Touto vstupenkou podpoříte vedle interpreta také pořádající prostor Kafary a další náklady spojené s koncertem.

Základní cena 250 Kč Koupit

O akci

Grift

Grift je projekt švédského umělce a multiinstrumentalisty Erika Gärdeforse. Je známý pro své plynulé přechody mezi temným folkem a přírodními ambientními kompozicemi. Grift aktuálně koncertuje v rámci Winter tour napříč Evropou se svým sólo vystoupením.

Grift is the name of the Swedish artist and multi-instrumentalist Erik Gärdefors and is known for its seamless transitions between dark folk and nature ambient compositions. Grift has become a sought-after live artist, touring far and wide as an acoustic solo-performance.

 

Vyšehrad

Jako chlad severáku do zad. Jednočlenný hudebně-vizuální, experimentální projekt ve své tvorbě propojuje několik žánrů. V dílně lokalizované v nejstarším Pražském osídlení tak vzniká dark ambient, dungeon synth, lofi black metal, martial industrial a mnoho dalších žánrů. Témata, kterým se Vyšehrad věnuje, odkazují k prehistorii lidstva, k původním národům, ke kontroverzním stránkám lidského života a duše, k různě vnímaným historickým událostem. Písně Vyšehradu popisují snová putování a výpravy do neznámých končin země, i našich myslí. Runy, maskáče, techno, blackmetal, kobky, lesy, samota i okázalé lidové slavnosti