Valašská zahrada - jaro 2023
VÝSTAVY, JÍDLO / NÁPOJE

Valašská zahrada - jaro 2023

5. května od 8:00 – 8.5.
Camp Sport, Rožnov pod Radhoštěm
Vstupenka do mobilu
od 50 do 80 Zobrazit ceny
prodej do 8. května

Základní vstupenka

Základní cena 80 Kč Koupit

důchodce 65+

Základní cena 50 Kč Koupit

studující

Základní cena 50 Kč Koupit

držitelé průkazů ZTP

Základní cena 50 Kč Koupit

O akci

Zveme širokou veřejnost na největší zahradnické trhy v regionu!

V termínu od pátku 5. května až do pondělí 8.května 2023 se budou konat tradičně v campu Sport TJ Rožnov pod Radhoštěm, velké zahradnické trhy! Svoje výpěstky a výrobky představí více než 120 prodejců! 

Nepůjde jen o velký počet zahradníků a zahradnictví. Ale, také o řadu zručných řemeslníků. Samozřejmostí se stala také nabídka domácích farem a lokálních výrobců potravin s bohatou nabídkou sýrů, medu a uzenin. Určitě nebude chybět ani bohatý výběr tradičních frgálů!

Návštěvníci si mohou tady nakoupit sadbu květin a zeleniny, balkónovky, letničky, bylinky, skalničky, ale taky okrasné keře a ovocné stromky. Najdeme zde výrobky ze dřeva, proutí, šperky, přírodní kosmetiku, šité dekorace a mnoho dalšího. Zatímco hospodyňky budou nakupovat bylinky nebo koření, zejména mužské části návštěvníků se letos znovu představí zahradnická a zemědělská technika, kterou přiveze hned několik firem!

Pro velký úspěch a velice dobré hodnocení od spokojených kupujících, bude opět připravena velká prodejní výstava masivního zahradního nábytku, včetně větrných mlýnů, pergol nebo kadibudek! 

Návštěvníky jistě potěší aktuální a široká nabídka vozů značky Hyundai, kterou připraví firma LXM motors sro z Nového Jičína.

Unavení návštěvníci si mohou odpočinout ve velkokapacitních stanech s bohatým občerstvením, k tomu jim bude hrát po celou dobu duo Navalentym. Pro děti je připraven nový velký skákací hrad, kolotoč, houpačky, atd.

Motorizovaní návštěvníci mohou využít parkoviště přímo před kempem nebo velkokapacitní parkoviště u nedalekého Muzea v přírodě, kterého součásti je i stání pro autobusy.   

Akce se koná za každého počasí. Otevřeno je od pátku až do pondělí vždy od 8.hod. až do 16.hod. Připomínáme, že v pondělí 8.5. je státní svátek, kdy budou všechny velké Hypermarkety zavřené, proto návštěva Valašské zahrady je výborným tipem pro rodinný výlet!

Při vstupu možno platit i kartou přes platební termínál

Zveme všechny do Rožnova pod Radhoštěm, aby si přijeli užít nejen pohodlný nákup na zdravém vzduchu a pod širým nebem.