Předprodej byl ukončen

Když jsou rodiče bezradní...
KONFERENCE / KONGRES / PŘEDNÁŠKA

Když jsou rodiče bezradní...

středa 29.3.2023 od 16:30
Vyšší odborná škola sociální v Ostravě, Ostrava

O akci

Stalo se vám někdy, že jste se ocitli v bodě, kdy jste si neuměli ve výchově poradit? Občas se tak cítí každý rodič. "Výchova je sice složitá alchymie, má však svoji logiku,“ jak tvrdí uznávaný speciální pedagog a rodinný terapeut Jiří Halda. Pojďte se zamyslet nad tím, jak moc děti zrcadlí prostředí, v němž vyrůstají, jak si v rodině vybudovat modely, které nám budou fungovat a které nám usnadní roli rodiče. Dozvíme se také, jak rozdělit kompetence v „rodinné smečce“ a jaký neocenitelný vklad přináší rodičovská přítomnost do budoucnosti dětí. 

Mgr. Jiří Halda

je speciální pedagog, lektor, personální poradce a rodinný terapeut. Zaměřuje se především na problematiku výchovy dětí, poruchy chování a učení a rodinné vztahy. Je absolventem Pedagogické fakulty v Hradci Králové a Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 1993 – 2006 působil jako učitel a speciální pedagog na základních a speciálních školách a v Pedagogicko-psychologické poradně v Olomouci. Je autorem publikace – Maličkosti (na které bychom při výchově dětí neměli zapomínat)

Více informací

Přednáška se uskuteční v přednáškovém sálu Vyšší odborné školy sociální v Ostravě, Zelená 2824/40A, Moravská Ostrava. Délka přednášky bude 2 hodiny. Přednášku pořádá Sdružení pěstounů Polárka, z.s. www.pestounipolarka.cz