Akce byla zrušena

Jakub Děkan + Láska
KONCERT / Hudba – Pop

Jakub Děkan + Láska

sobota 8.4.2023 od 21:00
ENTER Club, Brno

O akci

Brněnská zastávka turné Jakuba Děkana s Láskou.

JAKUB DĚKAN & LÁSKA na společném akustickém turné. Těšit se můžete na večer plný humoru a dobré hudby. Uslyšíte známé písně obou zpěváků v neznámých úpravách, řadu veselých historek a zcela jistě i mnohem víc.

JAKUB DĚKAN – populární český zpěvák a skladatel, který má na svém kontě velkou spoustu hitů. Kubu můžete znát jak z vystoupení s vlastní kapelou Jakub Děkan Band, tak ze společných songů a spoluprací s předními českými interprety jako jsou Pokáč, Rybičky 48, UDG, ATMO Music, Trouble Gang a dalšími. V rámci „JAKUB DĚKAN S LÁSKOU TOUR 2022“ zazní jeho největší hity v akustické podobě. Těšit se tak můžete na unplugged verze songů „Co bejvávalo už není“, „Řidičák“, „Děda“, „Atomy“ a dalších. Jakuba na turné doprovodí vynikající kytarista Romuald Klemm.

LÁSKA je známý písničkář, kytarista, zpěvák a skladatel. Hudebník, kterého můžete najít jak v programu velkého hudebního festivalu či na městských slavnostech, tak u táboráku na dětském táboře. Během své kariéry se objevil i v kapelách zakázanÝovoce, WaldaGang, Všichni Svatí, Geoff Tyson Band (USA) a dalších. Na kontě má řadu klipů, featuringů, účinkování v televizních a rozhlasových pořadech, společná turné a vystoupení s Pokáčem, Pekařem, Jakubem Děkanem, Voxelem, kapelou O5&Radeček a dalšími. Nedávno vydal svůj singl „Mraky“ s klipem, který se natáčel na kanárském ostrově Tenerife.

Vystupující

Jakub Děkan (CZ) – fb Láska (CZ) – fb

Další akce s vystupujícími

Jakub Děkan - 10 let TOUR - 6. listopadu od 20:00, Metro Music Bar, Brno

Jakub Děkan - 10 let TOUR - 8. listopadu od 20:00, Kulturní centrum VRATISLAVICE 101010, Liberec

Jakub Děkan - 10 let TOUR - 13. listopadu od 20:00, Rock Café, Praha

Jakub Děkan - 10 let TOUR - 22. listopadu od 20:00, BUMBUM Comedy club, Ostrava

Jakub Děkan - 10 let TOUR - 23. listopadu od 20:00, 15Minut, Olomouc

Další akce pořadatele

Jan Bendig v Brně - 21. prosince od 19:30, ENTER Club, Brno

brut.ALL no.02 w/ Vera Grace - 29. listopadu od 21:00, ENTER Club, Brno

Pořadatel