Předprodej byl ukončen

Jeseníky - Království horské divočiny
KONFERENCE / KONGRES / PŘEDNÁŠKA / Cestování / Outdoor

Jeseníky - Království horské divočiny

pátek 24. února od 18:30
Divadelní sál při Masarykově ZŠ, Praha

O akci

MIMOŘÁDNÉ FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ A BESEDA

Velmi zajímavý přírodopisný film vznikal 4 roky. Uvidíte v něm spoustu unikátních záběrů z horské fauny a flory, na kterou ještě civilizace nedolehla plnou vahou. Endemické rostliny i zvířata, rašeliniště, alpínské hole. Celým filmem provází hlas herce Miroslava Táborského, natočil jej, sestříhal a scénář napsal známý dokumentarista – režisér M. Polák, kterého jsme pozvali k besedě o natáčení po promítnutí. Na filmu se podíleli i další lidé z Jeseníků. Kromě traileru je k dispozici i film o filmu. Oba jsou na této stránce.

Více informací

Cena vstupného již obsahuje poplatek za prodej, neobsahuje poplatek za transfery (druh platby) a avíza (SMS). Oboje si vybíráte z více možností. Nejčastěji se cena vstupného zvýší jen o 10,- Kč nebo o 16,- Kč.

Místa nejsou číslovaná, takže kdo dřív chodí, ten líp sedí.

Pozornost věnujte dvěma věcem. Divadelní sál je součástí budovy I. stupně ZŠ na adrese Staroklánovická 230, Praha 9 (někdy též Praha 21) - Újezd nad Lesy a:

  • vstup do divadelního sálu je bočním vchodem z Čentické ulice,
  • buďte dochvilní, protože dveře do budovy budou v čase zahájení akce uzavřeny.

Zastávka autobusu MHD - Hulická je přímo před budovou, o cca 100 m dál je případně zastávka Újezd nad Lesy. Vlakem lze výhodně a snadno přijet z Masarykova nebo Hlavního nádraží či Prahy - Libně (opačně z Úval, Českého Brodu) do stanice Praha - Klánovice (cca 15 - 20 min.) a jet buď 1 stanici některým z autobusů do Hulické nebo jít cca 15 min. pěšky.

Do navigace si zadejte ulici Čentická 2442 a cca 50 m před vámi bude vstup do budovy s divadelním sálem.

Pro místní diváky jsou vstupenky k dostání i v prodejnách na Praze 21, viz webová stránka k akci.