Předprodej byl ukončen

Cestovatelské středy v NM: Novák, Ryba, Brezovar, Potměšil a Čvančarová
KONFERENCE / KONGRES / PŘEDNÁŠKA / Cestování / Outdoor

Cestovatelské středy v NM: Novák, Ryba, Brezovar, Potměšil a Čvančarová

středa 26.4.2023 od 19:00
Národní muzeum (nová budova), Praha

O akci

Zakončení 13. ročníku cestovatelských střed v Národním muzeu v Praze

Poslední večer cestovatelských střed v roce 2023 přinese na závěr tři silné osobnosti. Můžete se těšit na herce Rosťu Nováka, zpěváka Kubu Rybu a motorkáře Igora Brezovara.

Poslední večer se odehraje v nové budově Národního muzea.

Principál Rosťa Novák představí La Putyka světem. La Putyka ohromuje nápady, kreativitou, akrobatickým uměním a elánem. Malá ukázka velkého mistrovství nadchne.
Zpěvák Kuba Ryba bude povídat o Indonésie. Zpěvák, baskytarista, skladatel a textař i hodně cestuje. Kapela Rybičky 48 slaví 20 let. Vyprodali i O2 arénu!
Motorkář Igor Brezovar vypráví osobitě o Západní Africe. Navštívil 135 států, ujel 500 000 km světem. TV seriál PO JEDNÉ STOPĚ odhaluje další moto výpravu.

Herec Jan Potměšil je hlas legendy HANZELKA–ZIKMUND. Vnímavý umělec je skvělý nejen na jevišti. Velký dříč a bojovník s osudem našel po autonehodě za Sametové revoluce hnací motor, co pohání. Poctivý chlap přesvědčí...

Herečka Jitka Čvančarová: Křest audioknihy Tamtamy času. Dlouho připravované audio je hotové. Alter ego namluvila Jitka. CD i s bookletem konečně slavnostně představíme v  Národním muzeu. Finální křest těší. Odneste si nejen příjemné emoce!

Večery moderuje cestovatel Ruda Švaříček.

Informace na webu: www.cestovatelskestredy.cz/program/26-4-2023

Podporují: Livingstone

 

Více informací

Sezóna 2023 startuje 1. února v Nové budově Národního muzea a vyvrcholí 26. dubna. 

Cestovatelské středy v Národním muzeu 2023

Termín: 1. 2. - 26. 4. 2023

Místo: Muzejní komplex Národního muzea

Adresa: Vinohradská 52/1, Vinohradská 1, 11000 Praha

V moderovaných besedách cestovatel Ruda Švaříček představuje zajímavé osobnosti v atraktivním prostředí muzea.

Večery mají příjemnou atmosféru, chvíle zde bývají výjimečné. Osobnosti jsou vybroušené originály, publikum často povedeně reaguje... 

Tři večery se letos budou konat v Nové budově NM. Zbývající večery v Historické budově.

Začíná se vždy v 19:00 hod. O přestávce lze někdy pořídit díla přednášejícího - knihy, CD, filmy apod. Autor i podepíše...? Po přestávce je losování návštěvníků zapsaných do knihy, předání cen (podepsané knihy, CD, dárky). Při vstupu do sálu je kniha, zapište se a vyhrajte zajímavé ceny! 

Pořad je unikátní svým širokým rozsahem. Cestovatelské snímky nemusí být vždy priorita, prostor dostávají i zajímavosti hostů a jejich profesní zážitky. Ne vždy snímky z cest dominují, každý není fotograf typu Jana Šibíka.... Všichni jsou však originální! Odlišně popisuje oblast filozof, jiný pohled má sochař, malíř, horolezec, extrémní rybář, herec, sportovec, režisér, zpěvák či exprezident...

Smyslem akcí je i podpora dobrých věcí v Africe. www.bwindiorphans.org

Další akce pořadatele

Výstava Tajemná Indonésie, Tamtamy času - Nová Guinea - 7.12.2023 od 12:00 – 30.6.2024, Palladium Praha, Praha

Pořadatel