Tajemství bosenských pyramid a jejich léčivý potenciál
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ

Tajemství bosenských pyramid a jejich léčivý potenciál

sobota 4. března od 19:00
Divadlo Na Maninách, Praha
Vstupenka do mobilu
od 250 do 500 Zobrazit ceny
prodej do 4. března
do zdražení 14 dní

Základní vstupenka

Základní cena 290 Kč Koupit

Snížené vstupené

Studenti důchodci a kdokoliv další komu toto aspoň mírné snížení pomůže

Základní cena 250 Kč Koupit

Sponzorské vstupené

Děkujeme za podporu:) Část výtěžku ze vstupného bude předán jako dar Nadaci: Archeologický park Bosenská pyramida Slunce.

Základní cena 500 Kč Koupit

O akci

Večerní přednáška a beseda

Po několika letech do Prahy opět zavítá objevitel bosenských pyramid Dr. Semir Osmanagić.

Zveme vás na setkání s mužem, který svou prací přináší poznatky o pyramidách po celém světě a v posledních letech se převážnou měrou věnuje fenoménu pyramid v Bosně. Objevy v bosenském údolí pyramid jsou zcela převratné z pohledu archeologie, historie i spirituality.

Přijďte si z úst muže nejpovolanějšího poslechnout, co všechno dosavadní objevy znamenají, jaké jsou nejnovější archeologické objevy a jaký transformační a léčebný potenciál mají tunely v Ravné. Ale vzhledem k tomu, že se výzkumu pyramid po celém světě věnuje již několik desetiletí, bude jeho přednáška obsahovat také informace o tom, jak je to se skutečným věkem a účelem všech známých pyramid i těch jež na své  objevení teprve čekají. Pojďte s námi nadzvednout roušku tajemství, které fenomén pyramid stále ještě překrývá.

---------------------

Dr. Semir Osmanagić zkoumá megalitické a pyramidální lokality po celém světě. Je autorem 18 knih o středověkých civilizacích. Je členem několika akademií, které se zabývají archeologií a přírodními vědami. Je členem Alexandrijské archeologické společnosti v Egyptě, nositelem ceny Kongresu USA, nositelem ceny „Amelia Edward“ (Chicago, USA) za přínos do postupu vědy o pyramidách. Od roku 2005 do dnešní doby provádí se svou nadací výzkum pyramid v Bosně.

Při příležitosti tohoto setkání představí i svou novou knihu „Můj příběh“, která těsně před jeho příjezdem opustí tiskárnu. Akce je zároveň pořádaná na podporu archeologického projektu výzkumu bosenských pyramid. Část výtěžku ze vstupného  bude předán jako dar Nadaci: Archeologický park Bosenská pyramida Slunce.

Přednáška bude v anglickém jazyce s překladem do češtiny.

Více informací

Datum: Sobota 4. 3. – 19:00–22:00 (Doporučujeme přijít dříve, prostor bude přístupný od 18:30) 

Místo konání: Divadlo Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7-Holešovice

Tuto akci organizuje Jana Pozlovská  https://www.soham.center a Peter Bartal https://www.peterbartal.cz/