Předprodej byl ukončen

INSANIA: GRRRotesky tour + FUZZY2102
KONCERT / Hudba – Metal, Rock

INSANIA: GRRRotesky tour + FUZZY2102

pátek 7.4.2023 od 20:30
Alternativní klub Tyjátr, Svitavy

O akci

Koncertní turné k albu “GRRRotesky”, které vyšlo u labelu Smile Music. INSANIA v novém materiálu navazuje na předchozí album “Na počátku byl spam” a na základ silné metalové rytmiky s výraznou elektro-syntezátorovou stopou dál vrství sarkasmy a ironii.
Na GRRRoteskách ale tentokrát zachází ještě dál v nadhledu i sebeironii, jak naznačují např. skladby “Narvi svůj testosteron jinam”, “Ses ztrapnil” nebo “Jedeme peklo”. Koncepce nahrávky si hraje s groteskností dějinných událostí, vizuál je pojatý jako gangsta verze grotesek 20. let 20. století. Název alba i turné „GRRRotesky“ je kombinací dvou emocí: pobavení vs. vztek (komiksové grrr), které se budou vzájemně doplňovat na prknech, co znamenají podsvětí!

FUZZY2102
indie popový písničkář /songwriter/ z Litomyšle
V září 2015 vydal své debut album Moonpop (Moonpop Records/IndiesMG), které se setkalo s příznivým ohlasem (typ měsíce v časopise Rock & Pop a další recenze..) a v únoru 2016 EP Kafka na nábřeží. Písně Nikola a Fabrika je možné slyšet na ČR Radiu Wave, také píseň Romeo s Julií patří k nejhranějším písním na hudebním webu Bandzone.cz.
Fuzzy2102 postoupil mezi top 100 Mattoni Hvězda Internetu 2015. Píseň Kafka na nábřeží ze stejnojmenného EP po několik týdnů(3) vedla cz-sk hitparádu Velká sedma na Radiu 1, také rádio Proglas zařazuje některé písně Fuzzyho do vysílání. Na EP Kafka na nábřeží spolupracoval Fuzzy2102 s Moimírem Papalescu (Gun Dreams, Vanessa, The Nihilists, Magnetik…), Filipem Helštýnem (DIV I DED). V září 2016 vydává singl Pokoj plný mraků (Moonpop Records/IndiesMG). Druhé album Fuzzyho2102 má název Moonfactory a obsahuje deset písní. Vyšlo v září 2017 u labelu Červený kůň.
Na jaro 2022 připravil nové album „Všichni chtějí být šťastní“. Toto v pořadí 4. album je prvně obohaceno o skvělou hru bubeníka Vojty Sedláka a spoluprodukci Petra Slezáka.

Vstupné:
340,- Kč na místě

Vystupující

Insania (CZ) – web / fb / insta / Spotify

Další akce s vystupujícími

Brno živě: - 31. května od 19:00 – 19.9., více míst, Brno