Příběhy domů
KONFERENCE / KONGRES / PŘEDNÁŠKA / WORKSHOP / LEKCE

Příběhy domů

22. dubna – 23.4. od 9:00
Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Praha
Vstupenka do mobilu
od 1 100 do 2 200 Zobrazit ceny
prodej do 22. dubna

Sobota: přednášky

Základní cena 1 300 Kč Koupit
Zvýhodněné vstupné 1 050 Kč Koupit

Neděle: exkurze

Základní cena 1 100 Kč Koupit
Zvýhodněné vstupné 950 Kč Koupit

Víkend: přednášky + exkurze

Základní cena 2 200 Kč Koupit

O akci

Přednášky

sobota 22.4. / 9:00 - 19:00

Série přednášek o novostavbách i rekonstrukcích řešených v duchu trvale udržitelné výstavby se zaměřením na využití zejména přírodních materiálů. Přednášet budou stavebníci společně s architektem či projektantem. Navíc se můžete těšit na odborné přednášky spojené s aktuálními trendy z oblasti udržitelného stavitelství, vystavovatele, ukázky materiálů přímo na místě, celodenní občerstvení a mnoho dalšího. V rámci semináře bude prostor pro společnou diskuzi, o přestávkách možnost osobní konzultace s odborníky. Seminář se uskuteční v prostorách Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství na Václavském náměstí.

Exkurze

neděle 23.4. / 9:00 - 17:00

Výlet společným autobusem na návštěvu do několika vybraných domů. Po domech nás provedou jejich majitelé a někde i stavitelé či projektanti. Takto můžete nejlépe načerpat inspiraci konkrétních řešení, zažít si působení přírodních domů na vlastní kůži. Místo a čas odjezdu budou upřesněny přihlášeným účastníkům.

Podrobný program bude průběžně doplňován na našem webu: pribehydomu.cz

 

Zvýhodněné vstupné mohou využít studenti, senioři či rodiče na mateřské dovolené. Najdete ho jako volbu při nákupu vstupenky.

Pokud máte zájem se akce zúčastnit, ale vaše finanční situace by tomu byla překážkou, ozvěte se nám na email pribehydomu@gmail.com a dohodneme se na individuálním řešení.