Předprodej byl ukončen

Festival Bennewitz - Orbis trio a Jiří Pinkas (Benn. kvart.)
KONCERT / Hudba – Blues, Jazz, Klasika

Festival Bennewitz - Orbis trio a Jiří Pinkas (Benn. kvart.)

čtvrtek 20.4.2023 od 19:00
Malá scéna, Česká Třebová

O akci

Orbis Trio (Petra Brabcová – housle, Petr Malíšek – violoncello, Stanislav Gallin – klavír) a violista Bennewitzova kvarteta Jiří Pinkas přednesou Klavírní trio a moll, op. 50 P. I. Čajkovského a Klavírní kvartet č. 3 c moll, op. 60 J. Brahmse. Zároveň připomenou 190. let od narození Antonína Bennewitze!

Další akce pořadatele

Tomáš Kačo - 11. června od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Sirény na cestách - 27. listopadu od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Festival Bennewitz - Štefan Margita a pardubická filharmonie - 20. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Dunaj - 3. května od 20:00, Modrý trpaslík, Česká Třebová

ANNA K. - 17. května od 18:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

KOJK Česká Třebová: Pocta Antonínu Dvořákovi - 20. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Symfonické provedení skladeb The Velvet Underground - 9. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

NICOLE ZURAITIS (USA) - 30. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

THE CINELLI BROTHERS (UK) - 6. června od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Agentura Harlekýn - I. Bergman: Scény z manželského života - 13. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

DS Hýbl Č. Třebová - N. Robbins: Hrobka s vyhlídkou - 26. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

ADF Praha John Místo: Madame Rubinstein - 3. června od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Jiří Vodička (housle), David Mareček (klavír) - 2. května od 19:00, Malá scéna, Česká Třebová

Pavel Žalman Lohonka 2024: Cesta k folkovým kořenům - 22. října od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Krotitelé duchů: Říše ledu (USA) 2D - 17. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Prázdniny s Broučkem (Česko) 2D - 18. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Železní bratři (USA, Velká Británie) 2D - 22. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Tady Havel, slyšíte mě? (Česko) 2D - 24. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Volání Antarktidy (Francie) 2D - 27. dubna od 17:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Toxic (Česko) 2D - 29. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Divadlo Pohádka - Jak se Honza učil bát - 5. května od 15:00, Malá scéna, Česká Třebová

Django (Česko) 2D - 2. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Jak zachránit draka (Španělsko) 2D - 4. května od 17:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Lesní vrah (Česko, Slovensko, Polsko, Rumunsko) 2D - 6. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Království Planeta opic (USA) 2D - 15. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Garfield ve filmu (USA, Velká Británie) 2D - 18. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Sladký život (Česko) 2D BIO SENIOR - 24. května od 17:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Gump - jsme dvojka (Česko) 2D - 25. května od 17:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Boy Kills World (USA) 2D - 27. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (USA) 2D - 29. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Hana Holišová a Velký swingový orchestr KC Česká Třebová - 10. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová

Pořadatel

Kulturní centrum Česká Třebová