KAMEN!CE 2023
FESTIVAL / KINO / PROJEKCE / KONCERT / PŘEDSTAVENÍ / Divadlo / Film / Hudba – Elektronika, Hip-hop / Rap, Pop, Punk, R&B, Rock

KAMEN!CE 2023

15. června – 17.6. od 12:00
Česká Kamenice, Česká Kamenice
Vstupenka do mobilu
od 300 do 900 Zobrazit ceny
prodej do 15. června

Doporučené vstupné

Zakoupenou vstupenku si, prosím, na místě v informačním stánku vyměňte za festivalový náramek.

Základní cena 300 Kč Koupit

Vstupné limited edition

K této speciální vstupence obdržíte festivalové triko z limitované edice, které nebude k zakoupení mezi běžným festivalovým merchem. Zakoupenou vstupenku limited edition si na místě v informačním stánku vyměňte za festivalový náramek, kde obdržíte také tričko!

Základní cena 900 Kč Koupit

O akci

Další ročník hudebního festivalu KAMEN!CE je tady!

V rámci letošního programu se můžete opět těšit na spoustu hudebních vystoupení a bohatý doprovodný program, to vše v centru krásného historického města.

Program zveřejníme již brzy!

 

Co znamená doporučené vstupné?

Náklady související s přípravou festivalu jsou každoročně financovány především z příspěvku Města Česká Kamenice, podpory komerčních partnerů, provozu barů a darů nadací a jednotlivců.

Pro vás, návštěvníky, bylo vstupné na minulé ročníky pouze dobrovolné. Příprava třídenního festivalu je však finančně stále náročnější a my bychom přesto neradi slevovali z našich nároků na kvalitní dramaturgii a z rozšiřování doprovodného programu. Proto jsme se rozhodli nastavit model doporučeného vstupného. 

Pokud vám festival KAMEN!CE, stejně jako nám, připadá jako skvělý projekt a chcete nás podpořit, budeme vděční za vaši finanční podporu v podobě nákupu doporučeného vstupného. Bez vás si totiž tak kvalitní dramaturgii dovolit zkrátka nemůžeme. Na oplátku slibujeme, že uděláme vše proto, aby akce opět splnila vaše očekávání!

 

Chápu to správně, že se na akci platí vstupné?

Ano, ale nikdo ho na místě kontrolovat nebude. Věříme, že vstupné ve výši 300 Kč budete vnímat pouze jako symbolické v porovnání s tím, že pro vás připravujeme skutečně nabitý program na celý víkend. 

Na místě ve festivalovém stánku vám zakoupenou vstupenku vyměníme za návštěvnický náramek.

 

Varianta LIMITED EDITION

Pokud byste nás rádi podpořili více, je pro vás připravena varianta vstupného LIMITED EDITION ve výši 900 Kč. K této vstupence na místě obdržíte ještě speciální festivalové tričko, které nebude k prodeji mezi běžným festivalovým merchem.

K vyzvednutí bude ve festivalovém stánku, kde dostanete také speciální návštěvnický náramek.

 

A pokud byste nás rádi podpořili ještě více...

...a stali se tak naším partnerem, ozvěte se nám!

Kontakt: a.volfova@ceska-kamenice.cz.

 

Za celý tým Vám moc děkujeme!