Předprodej byl ukončen

VI. Rocková slavnost piva
KONCERT / Hudba – Rock

VI. Rocková slavnost piva

sobota 1.7.2023 od 15:00
Areál fotbalového hřiště, Zádveřice-Raková

O akci

Tradičně v areálu vedle fotbalového hriště v Zádveřicích se v sobotu 1.7.2023 od 15 h uskuteční VI. Rocková slavnost piva.V podvečer od 17 h vystoupí kapela Sympl s produkcí zábavových písní od kapel Reflexy,Harlej,Divokej Bill,Walda gang,Premier,atd.Dále bude večer pokračovat s revivaly světových skupin jako Metallica,Black Sabbath,Kiss a na závěr Iron Maiden.

Samozřejmostí bude výběr kvalitních piv,především 11° jako Polička,Rohozec,Zlínský Švec,Žatec,Hrádek,Gambrinus,Kozel,12°Plzeň,Chotěboř,Radegast a také vychlazená originál kofola,Birell,Top topic malina.Nebude chybět tradiční lhotské cigárko a klobásky z udírny,na grilu hovězí hamburger,v bulce kuřecí steak,a bramborák s uzeným,slané občerstvení,káva,čaj,víno,výběr  z alkoholu.

Bude zajištěno zastřešené  posezení pro více jak 300 osob,akce se koná za každého počasí.Akce je dlouhodobě připravována.

Zvuk zajistí dle spokojenosti z předcházejících ročníků pan zvukař Petr Vítek .

Více informací

Akce se uskuteční v areálu,který je z větší části zastřešen nad posezením ,bude přidáno ještě cca třicet setů se zatřešením,parket je asfaltový a prostorný před zastřešeným pódiem.

Před i po,tedy od pátku do neděle je možné stanování a parkování vedle areálu zdarma,zajištěno wc, pitná voda.

Tel.:731888419