Easter Party Ostrava
KONCERT / TANEČNÍ PARTY / Hudba – Elektronika

Easter Party Ostrava

čtvrtek 6. dubna od 19:00
Bonver Aréna, Ostrava
Vstupenka do mobilu
Cena 200
prodej do 6. dubna

O akci

𝐄𝐀𝐒𝐓𝐄𝐑 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐘 𝐎𝐬𝐭𝐫𝐚𝐯𝐚 𝟐𝐤𝟐𝟑
Jak nejlépe zahájit velikonoční prázdniny, než si zajít pořádně zakalit.
Ve spolupráci s PEPINO a Fresh Radio jsme si pro Vás připravili našlapanou párty, která vypukne již 6.4. ve 20:00 v Bonver Aréna (𝐓𝐀𝐓𝐑𝐀𝐍) v Ostravě.

Na co se můžete těšit?
•LIGHTSTICK náramky u VSTUPU
  červený - úlet
  zelený - pozvi na drink
  žlutý - přišel jsem se bavit
•Fotobudka
•Balíčky PEPÍNO
•laser light show
•Nadupaný program se zvučnými DJ`s
•Nabité BARY s občerstvením

Za mixážní pulst se postaví nabitá sestava ve složení:

𝐀𝐍𝐆𝐑𝐘 𝐁𝐄𝐀𝐓𝐒 - DJské duo, které v Česku řádí již několik let a jejich domovem je pražský DupleX. Pravidelně vystupují na největších českých festival jako je Mácháč Festival, Air Festival nebo 𝐁𝐞𝐚𝐭𝐬 𝐟𝐨𝐫 𝐋𝐨𝐯𝐞. Na svém kontě mají i zkušenosti ze zahraničí, kdy objeli několik zemí v Evropě a Asii.

𝐍𝐅𝐈𝐗 & 𝐂𝐀𝐍𝐃𝐈𝐂𝐄 - Populární umělecké duo zaměřující se především na produkci vlastní hudby s českými i zahraničními hvězdami. Za zmínku jistě stojí jejich spolupráce s holandským Quintinem, se kterým vydali track s názvem Zoo Adventure pod značkou Spinnin ’Records.

𝐍𝐀𝐖𝐑𝐎 - český DJ a producent, který působí na české taneční scéně od roku 2012. V tomto roce začal hrát v klubech na Moravě. Později se začal rozšiřovat po celé republice. Manažér Sergeie Barracudy.

𝐂𝐑𝐈𝐌𝐈𝐍𝐀𝐋 𝐍𝐎𝐈𝐒𝐄 - Ostravský DJ a producent, moderátor rádia FRESH, který preferuje Electro House & Progressive House. Má za sebou úspěšné párty v klubech a festivalech v České a Slovenské republice. Mezi jeho zastávky patří festivaly jako Mácháč Festival, Beats for Love a COLOURS Of Ostrava.

𝐌𝐢𝐜𝐡𝐚𝐥 𝐏𝐞𝐬𝐢𝐧𝐚 - Na DJské scéně se pohybuje už čtrnáct let. Vystupoval na tuzemských festivalech jako Creamfields Central Europe, Mácháč nebo Beats for Love. Působí také na zahraničních akcích na Ibize, ve Švýcarsku, v Německu, Rakousku, Francii, Polsku a na Slovensku.

Lumír Mořkovský - Legenda mezi českým DJ`s a ředitel rádia FRESH, známý také v Polsku a Slovensku. Hrál na všech různých velkých festivalech, ve špičkových klubech, po boku hvězdných českých i zahraničních kolegů. 

𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐄 ohledně LINE-UP již brzy zveřejníme.


Váš tým 𝐓𝐫𝐚𝐢𝐭𝐆𝐫𝐨𝐮𝐩.

Více informací

Na akci je zakázáno vnášet vlastní občerstvení, omamné látky, zbraně a jiné nebezpečné předměty (budou zabaveny u vstupu, případně vám nebude umožněn vstup na akci).
Děkujeme za pochopení.
Pořadatel si vyhrazuje právo na změny.