Předprodej byl ukončen

ISMM Ostrava Steelers - Bratislava Monarchs
SHOW / VYSTOUPENÍ / SOUTĚŽ / ZÁPAS / ZÁVOD / Sport

ISMM Ostrava Steelers - Bratislava Monarchs

sobota 13.5.2023 od 17:00
Sportovní areál Poruba, Ostrava

O akci

Vážení fanoušci a příznivci amerického fotbalu,
s radostí Vám přinášíme pozvání na první domácí zápas našeho týmu ISMM Ostrava Steelers, který se bude konat 13.5. od 17:00 na našem domácím hřišti areálu SAP Poruba. Naši oceloví borci poměří své síly s bratislavskými Monarchs! 

Chceme Vás tedy pozvat, abyste se s námi přišli podívat na tento úžasný sportovní zážitek. Bude to skvělá příležitost pro Vás, abyste se seznámili s naším týmem a vyzkoušeli si atmosféru, kterou americký fotbal nabízí. Jedná se o jeden z prvních zápasů letošní sezony a budeme rádi, když Vás uslyšíme na tribuně!
Na stadionu bude k dispozici občerstvení a různé aktivity pro děti i dospělé. Za DJ pultem nebude chybět náš oblibéný DJ NECROZ a celé to bude mít pod taktovkou, nebo spíš mikrofonem, fantastický speaker MATEO! Navíc se můžete těšit na skvělý sportovní výkon našeho týmu a napínavý zápas!

Tak neváhejte a přijďte se k nám podívat na náš první domácí zápas. Těšíme se na Vás!