Předprodej byl ukončen

Zámecký minifestival
FESTIVAL / KONCERT / Hudba – Pop

Zámecký minifestival

sobota 17.6.2023 od 18:00
Letní scéna na zámku v Králově Dvoře, Králův Dvůr

O akci

Město Králův Dvůr Vás srdečně zve na další ročník Zámeckého minifestivalu, který se letos uskuteční opět na letní scéně zámku v Králově Dvoře. Můžete se těšit na nestárnoucí písničky Petra  Rezka, Vojty Nedvěda a dalších hostů.

Více informací

Vojta Nedvěd je člen skupiny Příbuzní. Rovněž hrál v kapele svého otce Františka Nedvěda na dvanáctistrunnou kytaru společně s Petrem Kocmanem, Milanem Plechatým a bubeníkem Jaroslavem Petráskem. 

Petr Rezek začínal jako doprovodný kytarista v polovině 60. let 20. století ve skupinách Karkulka a později i ve skupině Juventus, kde působil společně s Karlem Černochem. Odtud se pak datují počátky jeho autorské činnosti jakož i první pěvecké pokusy.

Odtud pak přešel do skupiny Františka Ringo Čecha Shut Up. Odtud pak přešel do skupiny Zdeňka Merty Kardinálové, kde zpíval společně se zpěvačkou Petrou Černockou.

Od roku 1976 se datuje jeho působení ve skupině Karla Vágnera a velmi známé období jeho pěvecké dráhy, totiž spolupráce se zpěvačkou Hanou Zagorovou.

Od roku 1981 do roku 1989 pak vystupoval se svojí vlastní skupinou Centrum. V devadesátých létech se věnoval komponování scénické hudby, od roku 1999 opět vystupuje s obnovenou skupinou Centrum [2] a skupinou Miloše Nopa se zpěvačkou Hanou Zagorovou.

Další akce pořadatele

Koncert skupiny Olympic - 20. července od 19:00, Letní scéna na zámku v Králově Dvoře, Králův Dvůr

Rockovej Královák XII. - 3. srpna od 18:00, Zámek, Králův Dvůr

Koncert kapely KEKS a Michala Šindeláře - 9. srpna od 20:00, Zámek, Králův Dvůr

Pořadatel