Všechny báječné věci
DIVADLO / Představení

Všechny báječné věci

pátek 4. srpna od 19:00
Horácká galerie, Nové Město na Moravě
Vstupenky
Cena 300 Zobrazit ceny
prodej do 4. srpna

Základní vstupenka

Základní cena 300 Kč Koupit
Novoměstská karta 240 Kč Koupit
ZTP 150 Kč Koupit

O akci

Hlavní a jedinou postavou hry Duncana Macmillana je chlapec, který má za 80 minut jeden jediný úkol – přesvědčit nejen svou matku, že na světě existuje milion věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet… Dojemná, vtipná interaktivní inscenace o hledání důvodů, proč žít. “Začal jsem psát po jejím prvním pokusu. Seznam všeho úžasného na světě. Všeho, pro co stojí za to žít.”

Daniel Krejčík byl za svůj výkon v dojemné a vtipné interaktivní inscenaci pro jednoho herce a publikum oceneň redakcí portálu i-divadlo.cz v kategorii Mužský herecký výkon roku 2018 – obor činohra (o prvenství se dělí s Janem Vlasákem z Divadla po Palmovkou). V diváckém hlasování pak zaujímá v oboru činohra 3. místo.

Divák si během představení projde třiceti lety života jednoho výjimečného chlapce, jehož maniodepresivní matka se pokusila o sebevraždu – a on se jako dítě rozhodne začít psát seznam věcí, kvůli kterým stojí za to žít. V psaní seznamu, v němž pokračuje od dětského věku až do dospělosti, se nakonec dostane až k číslu 1 000 000. Tenhle milion báječných věcí ho provází životem, v jehož průběhu je třeba se vyrovnat se strastmi dospívání, první láskou a naneštěstí i s dalšími matčinými pokusy vzít si život a také se svou vlastní bipolární poruchou.

Více informací

Cena vstupenky v předprodeji: 300,-
Cena vstupenky v předprodeji s Novoměstskou kartou: 240,-
Cena vstupenky na místě: 360,-
Cena vstupenky na místě s Novoměstskou kartou: 288,-
Vstupenky můžete koupit v předprodeji na Informačním centru nebo online přes sms ticket.

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení