ALKEHOL / Aleš Brichta / Hattrick - Rosice
KONCERT / Hudba – Metal, Rock

ALKEHOL / Aleš Brichta / Hattrick - Rosice

sobota 21. října od 19:00
KD Cristal Rosice, Rosice
Vstupenky
Cena 550
prodej do 21. října
do zdražení 24 dní

O akci

ALKEHOL
V listopadu roku 1991 se Ota Hereš a Petr “Kuna“ Buneš, kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor domluvili, že si složí pro zábavu pár písní v jiném než thrashovém stylu s texty týkající se hospodské tématiky. Středobodem jejich konzultací o obsahu tvorby se stala pražská restaurace „Na Slamníku“, kde se za asistence kamarádů a spolustolovníků dolaďovala konečná podoba tohoto rodícího se a ještě nepojmenovaného projektu. Jelikož nápadů přibývalo přímo úměrně s počtem vypitých sklenic zlatavého moku, mohlo se 25.1.1992 slavit o to více – bylo dokončeno demo s názvem „Hospodo nalejvej“, které již pod názvem „ALKEHOL“ obsahovalo tyto songy: Intro, Hospodo nalejvej, Tak jaký cavyky, Travičko zelená, Vypít se, Všechno je jinak, Dejvice, Polibte mi, Jako obvykle, Železná Sparta,Vezmem zákon do svejch rukou a Outro. Od té doby se může regulérně datovat vznik kapely Alkehol.

 

Aleš Brichta Project

Pořádnou porci té nejlepší rockové muziky přiveze jedna z nejvýznamnějších osobností české trash-metalové scény. V roce 2008 byl zvolen posluchači do kategorie "Osobnost" Beatové síně slávy. Určitě zazní nejen ty největší hity jako např. Dívka s perlami ve vlasech, Barák na vodstřel a plno dalších, ale také novinky z alba Údolí sviní.
Složení projektu: Aleš Brichta, Zbyněk Haase, Roman Haase, Tomáš Matějka, David Vaněk a Zdeněk Vlč

 

Hattrick

Projekt Hattrick vznikl v roce 1999 a založili ho Aleš Brichta, Ota Hereš a Petr Kuna Buneš. Je to pojato, jako hudební projekt , který se textově zaměřil na sportovní tématiku, hlavně fotbal a hokej. Vznikla tak celá řada hitů, jako „Nechte vlajky vlát a Modrá -bílá-červená“. Živě tento projekt nikdy nekoncertoval, takže se jedná o koncertní premiéru.

Vystupující

Alkehol (CZ) – web Aleš Brichta (CZ) – web Hattrick (CZ) – bandzone

Více informací

19:00 OPEN

Pořadatel