Předprodej byl ukončen

ChatGPT pro marketingové mistry | Workshop Brno | AI
PŘEDNÁŠKA / Byznys / Profesní – IT / Software / Osobní rozvoj

ChatGPT pro marketingové mistry | Workshop Brno | AI

čtvrtek 13.4.2023 od 9:00
KUMST, Brno

O akci

Intenzivní workshop ChatGPT (umělé inteligence od OpenAI) pro marketingové specialisty!

Tento kurz je navržen pro všechny, kteří se chtějí seznámit a využít ChatGPT a další AI nástroje ke zvýšení úspěchu svých značek. Kurz se zaměřuje na osvojení praktických dovedností a technik. 

Po dokončení kurzu budou účastníci schopni efektivně začlenit umělou inteligenci do svých marketingových strategií a vytvářet inovativní a konkurenceschopné kampaně. Navíc získají schopnost rozumět a aplikovat AI v různých oblastech marketingu.

Kurz se rozvíjí od stručného úvodu do AI a jeho aplikace v marketingu. Následně se účastníci seznámí s prvními kroky v používání ChatGPT. Poté se zaměří na branding, content marketing a design. Dále jak využít tyto nástroje pro sociální sítě, kampaně, vyhledávání, a e-mail marketing.

V závěru kurzu se účastníci seznámí s dalšími oblastmi, kde lze získané znalosti uplatnit - jako je interní komunikace, zákaznický servis, řízení lidských zdrojů (HR), automatizace procesů, e-shopy a tvorba webových stránek.

Délka: 3-4 hodiny

---------------------------------------

Obsah workshopu:

1) Úvod do AI, ChatGPT a OpenAI

2) Praktická část, práce s ChatGPT

- Branding
- Content Marketing
- Social Media
- Search & ADs
- Email Marketing

3) Budoucnost 

- Automatizace
- Analýza sentimentu
- E-shopy
- Vlastní ChatGPT znalostní báze

4) Příklady využití v agentuře

 

Místo konáníKUMST kreativní hub | Údolní 495/19, Brno

---------------------------------------

Lektor: Martin Krček

Martin je odborník s bohatými zkušenostmi v konverzační umělé inteligenci. Vedl týmy AI ve společnostech AT&T a IBM a organizoval globální Voice Hackathon. Pracoval na implementaci hlasových asistentů a chatbotů pro renomované organizace, jako jsou Electrolux, ComApp, Český Rozhlas a poskytoval workshopy pro O2, Google a ČSOB. 

V minulosti se Martin zaměřoval na digitální marketing a nashromáždil cenné zkušenosti v různých sektorech, jako jsou finance (GE Money, Citibank, Raiffeisen), veřejná správa (ČSU, VZP, Ministerstvo financí), zdravotnictví (Eli Lilly, Lexum, MSD, Pfizer) či FMCG (Nestlé) a herní průmysl.

O umělé inteligenci a marketingu přednášel ve Velké Británii, Španělsku, Izraeli, Německu či Polsku. Je ceretifikovaný Google Developer Expert. 

Další informace najdete na www.krcek.cz

---------------------------------------

Kontakt: martin@krcek.cz | 606 268 609

Místo konání workshopu

KUMST kreativní hub

Údolní 495/19, Brno

 

Kontakt na lektora

Martin Krček

Email: martin@krcek.cz

Telefon: 606 268 609

www.krcek.cz

Pořadatel