Předprodej byl ukončen

Výstava DemoGreen
VÝSTAVA / Cestování / Outdoor / Věda / Technologie / Zájmy / Hobby

Výstava DemoGreen

14. – 15. června 2023 od 9:00
Letiště Vyškov, Vyškov

O akci

7. ročník Mezinárodní odborné výstavy inovativních technologií pro péči o zeleň, dřeviny a veřejné plochy

Výstava poskytne návštěvníkům komplexní pohled na veškeré činnosti související s péčí o zeleň a dřeviny a celoroční údržbou veřejných ploch a komunikací. Primárním záměrem výstavy je prezentovat stroje a technologie pro realizaci těchto činností, a to s důrazem na praktické ukázky strojů v přímém nasazení.

V rámci daného zaměření výstavy budou rovněž prezentovány společnosti dodávající např. profesionální ruční nářadí a pracovní oblečení nebo poskytující odborné poradenství apod.

Již v předchozích ročnících se rozšířilo zaměření naší výstavý také na malou stavební mechanizaci a kompaktní užitková vozidla, přívěsy a vleky. To znamená na takové stroje a vybavení, které potřebuje potřebují ke své práci jak profesionální zahradníci a realizátoři, tak správci veřejných prostor a komunikací, technické služby apod.

Speciální stroje a novinky

Kromě standardní prezentace širokého portfolia profesionální techniky Vám na výstavě budou i v rámci 7. ročníku předvedeny speciální stroje, které nejsou běžně k vidění. Opět se budeme snažit Vám představit zajímavé novinky a atypické stroje přímo v pracovním nasazení.

Doprovodný program

Stabilními body našeho doprovodného programu jsou speciální předváděcí centra. Pro letošní ročník jsme pro Vás připravili:
- Centrum rizikového kácení
- Centrum nakladačů
- Centrum pro sportovní hřiště
- Centrum robotických sekaček
- Testovací centrum Hultafors
- Centrum pro biodiverzitu.

Více informací

Vstupenky na výstavu

Vstupné na výstavu čini 80,- Kč (zvýhodněná cena platí při zakoupení v předprodeji do 31. května 2023) resp. 100,- Kč (vstupenka zakoupená od 1. června 2023), vstupenka platí pro oba 2 dny výstavy.

Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají vstup zdarma. Studenti se musí prokázat platným studentským průkazem.

Místo konání výstavy

Sportovní letiště Vyškov se nachází vedle hlavního komunikačního tahu Brno – Olomouc s napojením na dálniční síť směr Praha, Bratislava a Zlín. Zajištěna je tak pohodlná dostupnost ze všech hlavních směrů. Na návštěvníky pak čeká profesionálně připravené zázemí (občerstvení, sociální zařízení, navigační prvky výstavních ploch aj.). Areál rovněž poskytuje adekvátní prostor pro bezproblémové zaparkování.

Při příjezdu na výstavu prosím sledujte navigační ukazatele pro správný vjezd do areálu letiště, jedná se o první vjezd při příjezdu směrem od Vyškova.