Muzika pro Karolínku - JAMAIR
středa 28. 6. 2023 od 19:00Zámek, Blansko
Předprodej byl ukončen
První koncert festivalu Muzika pro Karolínku, který pořádá Ulita Blansko na nádvoří zámku v Blansku.
Jamair jsou tři výrazní interpreti, kteří jsou ovlivněni různými hudebními žánry a kulturami vzájemně propojují nejen hudební směry, ale i své energie na společných koncertech. Představují svůj pohled na world music: romské, španělské, sefardské písně, spirituály a další.
JAkub Racek, elektrická kytara, zpěv - Kytarista a zpěvák, který prošel skupinami mnoha žánrů. Bluegrassovou asociací ČR byl několikrát oceněn kytaristou roku.
MArio Biháry, akordeon, piano, klávesy, zpěv - Mário Bihári ztělesňuje spojení romského hudebního cítění s klasickou, folkovou i moderní elektronickou hudbou, popem a jazzem
IRena Budweiserová, perkuse, zpěv – zpěvačka charakteristická osobitým a zároveň energickým projevem při interpretaci spirituálů, gospelů, bluesových skladeb, folkových balad a i jejích vlastních písniček.
V případě deště bude koncert v hudebním salonku blanenského zámku. Na místě je možné zakoupit menší občerstvení.
SHKODRA ELEKTRONIKE (ALB): Europe tour, new album!
6. února od 20:00
UHER & HAMPACHER | dva muži s kytarou (dvojkoncert)
6. února od 20:00
Żniwa, Echo Rodu & Szlakiem Starych Drzew v Jablunkově
14. března od 18:30
Żniwa & Szlakiem Starych Drzew v Praze
16. dubna od 19:00
Pavel Žalman Lohonka – 80 Narozeninový koncert s hosty
12. června od 20:00
9. Mezinárodní konference Sueneé Universe 2026
13. listopadu od 10:01 – 15.11.