Václav NOID Bárta a Cimbálová muzika Milana Broučka
KONCERT / Hudba – Klasika, Worldmusic

Václav NOID Bárta a Cimbálová muzika Milana Broučka

středa 26. července od 19:00
Kopeček nad Penzionem Jízdárna, Hejtmánkovice
Vstupenky
Cena 290
prodej do 26. července

O akci

Opakování je matka moudrosti! To v případě úspěšné hudební produkce platí dvojnásob.

Koncert charismatické cimbálovky Milana Broučka je samo o sobě vybočením z obvyklého formátu komorních koncertů festivalu Za poklady Broumovska v kostelích broumovské skupiny. Bereme to jako příležitost šířit povědomí o krásách broumovského regionu a skvělému publiku nabídneme kromě tradiční cimbálovky i netradiční spojení se zpěvákem Václavem Noidem Bártou. To se osvědčilo minulý rok, kdy publikum zcela zaplnilo prostory Jízdárny v Hejtmánkovicích.

Doufejme, že letos nám bude přát počasí a sejdeme se opět na Kopečku, kde zažijeme společně neopakovatelnou atmosféru uvolněného piknikového open air podvečera. Kromě skvělé hudby si užijete výhledy do broumovské krajiny a strávíte jedinečné okamžiky na unikátním místě broumovského regionu. Koncert má ambici spojit hudební publikum různých žánrů a šířit dál povědomí o festivalu i mezi posluchači, kteří si ke klasické hudbě cestu teprve hledají. Večer nabídne i místní gurmánské speciality (vyhlášená škvarková pomazánka "must have").

Vstupenky jsou na stání, deky s sebou! Děti do 10 let zdarma. Vstupenky je možné zakoupit také na místě (Platba na místě možná pouze v hotovosti) a v obvyklé tištěné formě na prohlídkovém okruhu broumovského Kláštera.

Parkování bude možné před areálem penzionu Jízdárna v Hejtmánkovicích, čeká vás příjemná procházka na hejtmánkovický kopeček cca 500 m. V individuálních případech po dohodě na místě je možné dojet až na místo konání, vůz se však musí vrátit na parkoviště.

Vystupující

Václav Noid Bárta (CZ) – web