Předprodej byl ukončen

Pobřežní festival
FESTIVAL / Představení – Činohra / Hudba – Blues, Rock, Worldmusic

Pobřežní festival

13. – 16. července 2023 od 19:00
Občanská záložna, Přelouč

O akci

Druhý ročník pohodového multižánrového festivalu na břehu Labe, v romantickém prostředí obklopeném stromořadím vzrostlých stromů. Ve čtyřech letních odpolednech a večerech  si můžete dopřát setkání s originálními hudebními interprety, poprvé i zahraničními, s novým cirkusem, se žánrem impro show, divadlem, můžete se něco nového dozvědět, něco ochutnat z lodní kuchyně, pohrát si s výtvarnými objekty, nebo se jen tak setkat a pobavit s přáteli, nebo si nové přátele najít.

PROGRAM :
- čtvrtek 13.7. 2023

     16.00 - fotbalový stadion FK Přelouč

     SKLEPOVŠTÍ SRŠÁNI vs Spolek milců kopacího míče a Pobřežního festivalu

 •      výrazně přátelské utkání v kopané navazující na zimní hokejový zápas

      19.00 - Občanská záložna 

      DIVADLO SKLEP - Výběr z Besídek

 •       To nejlepší z legendárních představení kultovního divadla za účasti i takových herců, kteří se již do činnosti souboru příliš nezapojují

-  pátek 14.7. 2023 

       16.30 - areál bývalé Plovárny

      CLPBND (Cirk La Putyka Band)

 •        Vystoupení excelentních hudebníků, kteří jsou povětšinou schováni za výkony akrobatů v jejich domovském souboru, novocirkusovém Cirku La Putyka. Schovávají se však marně, protože hudební složka vystoupení CLP je neméně výrazná jako skoky, toče a veletoče jejich kolegů.

        RETOUR D´EST  (Francie)

 •       Retour d'Est je náhlý a rozmarný jev počasí, který se vyskytuje v jižních Alpách, odkud kapela přijíždí. Tato skupina francouzských hudebníků z východu a západu, která stojí za svým jménem, ​​vás donutí skákat, otáčet se  a klepat nohama, ať už chcete nebo ne. Následujte saxofony, bubny, akordeon  a susafon do divokého tance. 

- sobota 15.7. 2023

       14.00 hodin

        TOTALVOKÁL

 •     Recesistická pěvecká skupina či a capella složená ze šesti zpěvaček. Bez použití hudebních nástrojů a za občasné pomoci beatboxu interpretují známé 

  písně českých i světových autorů. Vystupovaly na jednom pódiu s kapelou Nightwork, Jiřím Suchým, Mydy Rabycad, Vladimírem Mišíkem, Vojtou Dykem, Danem Bártou, Adamem Mišíkem, David Koller Bandem, Jarem Cossigou, Mateřskou.com a jinými zkušenými muzikanty. Koncertovaly v Paříži, Londýně, Basileji, Lausanne či německém Frauenau. 

​       HOLEKTIV - Letkyně

 • Tři odhodlané letkyně sestrojí své letadlo a vy jistě uvěříte, že vzlétne! Letkyně jsou pouliční představení, ve kterém zažijete atmosféru prvních aeroplánů. Holektiv propojuje ve svých projektech žánry současného tance, divadla a nového cirkusu. Letkyně jsou poetickou sondou světa letectví, kde výšiny, lety a pády působí také jako analogie světa novocirkusového umělce.

       Zdenička Spruzená  (T. MAZAL) - povídání nejen o Přeloučském románu

 •    Sice není zahrnuto do povinné četby, ale 11 z 10 místních doporučuje

        MICHAL PROKOP TRIO

 •    Akustické trio Prokop, Hrubý, Marcel navazuje na volné sdružení, které hrálo od roku 1987. Namísto zesnulého Luboše Andršta přizvali právě Pavla Marcela a produkují i nadále akustickou komorní muziku napříč žánry.  Nepůjde tedy rozhodně o akustickou verzi programu Framus Five, nýbrž o zcela samostatný program, i když pochopitelně i zde zazní některé známé písně Michala Prokopa, ovšem v jiných verzích. Můžeme snad zakončit den větší klasikou?

- neděle 16.7. 2023

          14.00 hodin

          BUDENEBUDEKŮŇ

 •  Budenebude kůň je kočovné divadelní seskupení složené ze studentů pražské DAMU a Háty. 

           MY KLUCI, CO SPOLU CHODÍME - Ponorka

 •   Skupina improvizovaného divadla vznikla již během studií na pražské   AMU. Jejich kolektivní zkušenost s fyzickým divadlem a fascinace absurdním humorem dává improvizačnímu souboru unikátní rukopis překvapivých koláží plných tělesnosti, akrobacie a odlehčeného surrealistického humoru. Představení Ponorka bude ještě zcela vonět novotou.

           DECHITAKI

 •  Dá se festival v Přelouči zakončit jinak než říznou muzikou v podání místní mladé kapely? Dechitaki slaví 10 let svého působení na pódiích a rozhodně si zaslouží vaši pozornost.

Vystupující

Divadlo Sklep (CZ) – web Michal Prokop (CZ) – web / fb / soundcloud / insta / youtube / Spotify

Více informací

VSTUPENKY

Na rozdíl od prvního ročníku bude možnost pořízení celofestivalové vstupenky, která bude platit na všechna představení v průběhu čtyř dnů. Jejich cena je rozdělena do dvou vln, přičemž po skončení té první dojde jak ke zvýšení ceny, tak i k uvolnění prodeje vstupenek na jednotlivé dny.

A ještě vám sdělíme, jak vás rozeznáme. Na základě předložení kódu, který po zakoupení vstupenky obdržíte do svého telefonu, vám přidělíme náramek, kterým se budete prokazovat při vstupech na jednotlivá představení. Tak na ten Sklep přijďte raději dříve :-) 

Ceny vstupenek : 

- celofestivalová - 799,- Kč (možnost pořízení do 13.6. 2023)

                             855,- Kč ( od 14. 6. do naplnění kapacity Občanské záložny )     

- čtvrtek 13.7. 2023 - 400,- Kč (prodej vstupenek do kapacity Obč. záložny od 14.6.)

- pátek   14.7. 2023 - 350,- Kč (prodej bude zahájen 14.6. 2023)

- sobota 15.7. 2023 - 400,- Kč (prodej od 14.6. 2023)

- neděle 16.7. 2023 - 300,- Kč (prodej od 14.6. 2023)

Sledujte informace na facebook.com/ pobrezni festival

Další akce s vystupujícími

Michal Prokop & Framus Five - 7. listopadu od 19:30, Dům kultury, Kladno

Další akce pořadatele

Recitál - Karel Plíhal - 9. listopadu od 19:00, Kino, Přelouč

Pobřežní festival 3. ročník - 2. srpna od 15:00 – 3.8., Bývalá občanská plovárna, Přelouč

Pobřežní festival 3.ročník - 2. srpna od 17:00, Bývalá občanská plovárna, Přelouč

Pobřežní festival 3. ročník - 3. srpna od 15:00, Bývalá občanská plovárna, Přelouč