Předprodej byl ukončen

Alice Armstrong & The Bladderstones (UK)
FESTIVAL / Hudba

Alice Armstrong & The Bladderstones (UK)

pondělí 29.5.2023 od 20:00
Club Kino, Černošice

O akci

Alice Amstrong se jako zpěvačka i textařka prosadila se skupinami Crossfire Blues Band a Stevie Wats Organ/Hammond Trio. Samozřejmě na současné hudební scéně všechno se vším nějak souvisí a také
v projevu Alice Armstrong slyšíme různé vlivy. Jejími vzory jsou Ella Fitzgerald, Etta James, Aretha Franklin, Amy Winehouse, Peggy Lee a Dinah Washington. Na Britsh Blues Award 2021 byla Alice Armstrong nominována ve dvou kategoriích - Objev roku a Kapela roku se Stevie Watts Organ Triem.
The BladderStones (vítězové prestižní soutěžní přehlídky Blues Aperitiv - česká doprovodná kapela, působící na české hudební scéně od roku 2013), se vracejí s bluesovou zpěvačkou Alicí Armstrong a společně si připravili krásný program složený z bluesových a bluesrockových pecek. The BladderStones s vtipem a nadsázkou překračují žánrové hranice. Vytváří vlastní sebevědomou fúzi kytarových riffů, dynamických zvratů i inovativních zvuků. Hlavní devízou kapely je především bravurní interakce mezi hráči, improvizace, autentičnost a upřímnost textařské výpovědi. Neortodoxní přístup k blues s ozvěnami grunge a bigbítu, nadhled i nepopiratelná hráčská vyzrálost tvoří z The Bladder- Stones jeden z nejzajímavějších projektů na scéně strhávající publikum napříč generacemi i státy.

 

Více informací

Velmi příjemný club s vynikajícím zvukovým aparátem a prostorovou akustikou 15 min od centra Prahy.

Pořadatel