S PÍSNĚMI KARLA GOTTA - Ondřej Provazník & Felix Slováček
KONCERT / Hudba – Pop

S PÍSNĚMI KARLA GOTTA - Ondřej Provazník & Felix Slováček

pátek 14. července od 20:00
Státní zámek Kynžvart, Lázně Kynžvart
Vstupenky
od 590 do 2 490 Zobrazit ceny
prodej do 14. července

Základní vstupenka

- Na místě platí volný výběr sezení od čtvrté řady do poslední.

Základní cena 790 Kč Koupit

VIP GOLD vstupenka

- Tato vstupenka umožňuje držiteli možnost krytého sezení v případě nepříznivého počasí, 1x deku pro návštěvníka, malé občerstvení a welcome drink.

Základní cena 2 490 Kč Koupit

Zlevněné vstupné

- děti do 18let + senioři nad 65let - Na místě platí volný výběr sezení od čtvrté řady do poslední. - Při vstupu do areálu je potřeba prokázat věk předložení OP

Základní cena 590 Kč Koupit

VIP sezení v první, druhé a třetí řadě u podia

- Na místě platí volný výběr sezení.

Základní cena 1 490 Kč Koupit

O akci

Muzikantská legenda Felix Slováček a Ondřej Provazník vystoupí společně s kapelou na zámku Kynžvart s vybranými hity Karla Gotta

V pátek 14.7. zazní od 20:00 pod širým nebem na nádvoří zámku Kynžvart známé písně z repertoáru nejznámějšího českého šlágrového zpěváka Karla Gotta.

Těšit se můžete na hity: Bát stále mlád, Stokrát chválím čas, Zůstanu svůj, Lady Carneval, Krev toulavá a mnoho dalších....

 

Časový harmonogram

 

19:00 Otevření areálu pro diváky
20:00 Zahájení koncertu 1.část
21:00 Přestávka (15min)
21:15 Zahájení koncertu 2.část
22:00 Ukončení koncertu

Více informací

Účinkují:

Felix Slováček starší,vlastním jménem Antonín Slováček který letos slaví své 80 jubileum je významný český klarinetista, saxofonista, hudební skladatel a dirigent. Kromě svého působení v oblasti populární hudby se dobře uplatnil také jako interpret klasického klarinetového repertoáru. Bývalý člen Orchestru Karla Vlacha, dlouholetý sólista Orchestru Ladislava Štaidla (1969–1986) a pozdější šéfdirigent Tanečního orchestru Československého rozhlasu, který dnes řídí pod pozměněným názvem jako svůj vlastní big band.

 

Ondřej Provazník je český zpěvák zpívající převážně písně z repertoáru Karla Gotta. V roce 2015 natočil svůj debutový singl "Ranní svit", který si také sám otextoval. Píseň se setkala s tak velkým ohlasem, že k ní byl dotočel i klip, aby se mj. mohla vysílat na TV OČKO, a dalších.

V Létě roku 2020 dostal od Karel Gott Agency s.r.o., svolení se na svých vystoupeních uvádět s teď již registrovanou značkou Karel Gott a tím dal oficiálně vzniknout projektu "Ondřej Provazník - S písněmi Karla Gotta". Název projektu byl postaven na tom, aby se důrazně lišil od ostatních "revivalových" a "cover" zpěváků.