Letiště 2023 - jazz - elektronika - performance
DIVADLO / FESTIVAL / KONCERT / SHOW / VYSTOUPENÍ / TANEČNÍ PARTY / Představení / Hudba – Elektronika, Experimentální, Jazz, Techno / Umění – Design, Konceptuální

Letiště 2023 - jazz - elektronika - performance

13. – 15. července od 17:00
Karnola, Hranice
Vstupenky
od 987 do 1 400 Zobrazit ceny
prodej do 13. července
do zdražení 28 dní

Celofestivalová letenka

Lístek na 3 dny festivalu Letiště 2023 za předprodejovou cenu.

Základní cena 987 Kč Koupit

Full support

Lístek na 3 dny festivalu Letiště 2023 za plnou cenu.

Základní cena 1 400 Kč Koupit

O akci

Výzva k veselí

Slyšte, slyšte, vesmírní poutníci a milovníci hudebních harmonií! S velkým potěšením a hrdostí vám oznamujeme desáté setkání na karnevalu Letiště 2023, kde se skuteční hudební gurmáni transformují do vesmírných cestovatelů. Tato slavnost kosmických tónů se koná mezi daty 13. a 15. července v malebném městě Hranice nacházejícím se v srdci Moravy jen nedaleko od nejhlubší zatopené propasti naší planety.

 

WEB          -          FB page          -          FB event          -          IG profile

Vystupující

Mezi hudebními poutníky, kteří s námi podniknou tuto neuvěřitelnou cestu, bude vesmírný mág syntezátorové produkce Kid Simius z dalekého Berlína i skupina Bert & Friends, která se vrátila v čase z roku 2050, aby nás svými písněmi zachránila před hudební stagnací. Každá jejich píseň je vlastním vesmírem, který čeká na své objevení. Z Londýna dorazí pěvecká diva s hlasem, který rozbíjí okenní tabulky, Tilda Allie doprovázená geniálním pianistou Federico De Vittorem. Ze své indické tour přicestují Post Noisy Pots, vystoupí i cenami ověnčený producent ambientní hudby Dné, šílený vynálezce HRTL, kosmická dvojice Marie Pravda & Kosmic Skaut či ve vesmíru jedinečné Blue Uandi. Stroj času roztočí Prima Musica, časový paradox vyřeší Develooper a nový směr budoucnosti nastaví Ashley Sarah Abrman feat Jen Hovorka. A to stále není vše!

 

Bert & Friends - WEB - FB - IG - Spotify

Kid Simius - FB - IG - Soundcloud

Post Noisy Pots - WEB

Dné - WEB - FB - IG - Soundcloud

HRTL - WEB - FB - IG - Soundcloud

Tilda Allie feat Federico De Vittor

Tilda Allie - WEB - FB - IG - Soundcloud

Federico De Vittor - WEB - Soundcloud - Spotify

Marie Pravda & Kosmic Skaut

Marie Pravda - FB - IG - Soundcloud

Kosmic Skaut - FB - IG - Soundcloud

Blue Uandi - FB - IG - Spotify

Develooper - WEB - FB

Ashley Sarah Abrman feat Jen Hovorka

Ashley S. Abrman - FB - IG - Spotify

Jen Hovorka - FB - IG

Prima Musica - FB - IG - Soundcloud

Letiště Karneval

Náš festival je víc než jen hudební slavností. Je to cesta, která vás vezme za hranice známého vesmíru, kde se vaše těla a duše pod vlivem nebeských tónů promění. Tato metamorfóza se odehraje na palubě naší bájné vzducholodi, která vás vezme na cestu přes hvězdné konstelace až k samotnému okraji vesmíru, kde společně projdeme červí dírou do vyšších dimenzí, do světa zítřku a staneme se součástí něčeho většího.

Ve tmě vesmírné noci se náš karneval promění v hudební hostinu, kde se zvuky jazzu a elektronické hudby prolnou v harmonický celek, který se rozléhá až do nejvzdálenějších koutů vesmíru, kde rozsvěcují hvězdy a odhalují tajemství černých děr. Tato vesmírná odysea plná hudby a kreativity nabízí i mnoho dalších zážitků. Budou zde různé dílny, kde budete moci prozkoumat a rozvíjet své dovednosti, a také řada uměleckých instalací, které vás přenesou do jiné dimenze. Kromě toho budete mít možnost se potkat s lidmi z celého vesmíru, s nimiž budete moci sdílet své zážitky a příběhy. Každý z nás má svou vlastní cestu, ale na tomto festivalu se všechny naše cesty spojují a vytvářejí jednu velkou společnou hudební cestu.

Ať už jste zkušený vesmírný cestovatel, nebo se teprve chystáte na svou první vesmírnou odyseu, festival Letiště je připraven všechny přivítat s otevřenýma rukama a srdcem plným hudby. Připojte se k nám na tutonezapomenutelnou cestu, která vás vezme za hranice vesmíru a zpět, a prožijte transformaci, jakou jste ještě nikdy nezažili. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a staňte se součástí naší hudební vesmírné rodiny. Pojďme společně otevřít novou kapitolu v historii festivalu Letiště a prozkoumat nekonečné možnosti, které nám vesmír nabízí.

Těšíme se na setkání s vámi na palubě naší vzducholodi na cestě mezihvězdným prostorem. Vesmír je náš domov, hudba je náš jazyk a společně můžeme dosáhnout neuvěřitelných výšin. Připojte se k nám a vstupte do nové éry hudby a vesmírného dobrodružství!

Naši cestu ke světlým zítřkům finančně podporuje Ministerstvo kultury ČR, Státní fond kultury MK ČR, Olomoucký kraj, Město Hranice a mnoho dalších sponzorů. Bez jejich paliva by naše vzducholoď neletěla tak daleko.

Ceny letenek

Celofestivalové letenky na tuto vesmírnou parádu se šíří v několika vlnách:

1. vlna do 31. 5. za krásných 800,- Kč

2. vlna do 30. 6. za egračnch 987,- Kč

3. vlna do 13. 7. za férových 1.199,- Kč

na místě za plných 1.400,- Kč

Pokud nás chcete plně podpořit již nyní, po celou dobu předprodeje je k dispozici letenka Full Support.

 

WEB          -          FB page          -          FB event          -          IG profil