Cestovatelský festival NaDivoko 2023
FESTIVAL / Cestování / Outdoor

Cestovatelský festival NaDivoko 2023

15. – 17. září od 17:00
Mrákotín, Mrákotín
Vstupenky
Cena 1 050
prodej do 15. září

O akci

P Ř Í B Ě H

Všichni jsme stejní! Nebojíme se zmoknout, zmrnout, stopovat do neznáma, poznávat jiné země a vrhat se po hlavě do dobrodružství bez jasného plánu. Nezávislé cestování jen tak s batohem je život sám. Cesta plná překvapení, zvratů, situací, kdy nevíme, jak to dopadne.

Cestovatelské přednášky, workshopy, koncerty, večery až do rána u ohně… Ale především to je víkend na louce u rybníka v zapomenutém konci Vysočiny s nezapomenutelnou atmosférou, kterou tvoříte VY!!! Plesnivý sýr ani mokrý stan po návratu z cest nevybaluj a dojeď rovnou sem.

A co chystáme na osmý ročník? Festival ani po osmé nezvětšujeme, místo neměníme, chceme se hlavně sejít a udělat akci ještě lépe 

. . .

PROČ TO DĚLÁME?

Věříme že nezávislé cestování rozšiřuje obzory a objevuje v lidech ty lepší stránky.  A jelikož potkáváme rádi podobné lidi a sdílíme s nimi inspirující životní příběhy, založili jsme Nadivoko.

. . .

KDO K NÁM JEZDÍ?

Takřka celý svět projeli na vyrobených lodích, na kole, stopem, v tuktuku, s lezeckou výbavou nebo dronem. Příběhy o dlouhých cestách a překonávání sebe sama. Projeli pralesy a pouštěmi. Plahočili se po vysokých horách, po moři, prošli válečnými oblastmi nebo nejzapadlejšími kouty planety. Zkrátka příběhy, které nevymyslíte. 

Více informací

Pro další info sleduj naše stránky: 
www.festivalnadivoko.cz