Předprodej byl ukončen

Večer legend 22
KONCERT / Hudba – Rock

Večer legend 22

pátek 20.10.2023 od 18:00
KC Semilasso, Brno

O akci

VEČER LEGEND 22

Nejlepší tribute bandy ROLLING STONES, LED ZEPPELIN, GUNS N' ROSES a ZZ TOP na jednom pódiu

ROLLING STONES revival Brno

LED ZEPPELIN revival Myst

GUNS N' ROSES Tribute Slovakia

ZZ TOP revival

Večer legend spojí hudbu rockových ikon na jedno pódium už po dvaadvacáté. V pátek 20. října proběhne v brněnském Semilasse rockem nabitý večer, který představí nejlepší tribute bandy ROLLING STONES, LED ZEPPELIN, GUNS N' ROSES a ZZ TOP.

Informace o akci naleznete na www.vecerlegend.cz a na https://www.facebook.com/vecerlegend

 

Více informací

Rolling Stones revival Brno nadchnou svou radostí ze hry a ryzí autentickou energií hudby Stones. V duchu slavné písně od Stones It's Only Rock 'n Roll (But I Like It) nabízí rockovou show s autentickým zvukem, ve stoneovských kostýmech a s doprovázejícími vokalistkami.

Led Zeppelin Revival Myst není třeba na Večeru legend představovat. Kapela, která je s akcí od prvních ročníků neodmyslitelně spojena, se vrací na legendy po delší přestávce. Oblíbený tribute band zahraje skladby Led Zeppelin z celé mozaiky jejich tvorby.

Ze Slovenska přijede vynikající Tribute Band GUNS N' ROSES. Kapela má za sebou za 20 let existence více než 600 koncertů a na Večer legend se vrací po 6 letech navázat na své úspěšné koncerty na akci.

Na 22. Večeru legend nebudou chybět skladby ZZ TOP. Skvělý brněnský revival, který letos slaví čtvrtstoletí své existence, zahraje největší hity jako Gimme All Your Lovin, Sharp Dressed Man, Viva Las Vegas a další.

Další akce pořadatele

VEČER LEGEND 24 tribut METALLICA, HELLOWEEN, IRON MAIDEN - 4. října od 18:30, KC Semilasso, Brno