Předprodej byl ukončen

ZRNÍ na Červeňáku 2023
KONCERT / Hudba – Pop, Rock

ZRNÍ na Červeňáku 2023

sobota 16.9.2023 od 20:00
Rozhledna na Červeňáku, Louny

O akci

Při loňském koncertě s výhledem na Louny jsme si plácli na to, že tohle místo stojí za pravidelné opakování. Takže nás tu máte znovu, s městem za zády, lesem za vámi a novou deskou v éteru.

Vstupné na místě 340 Kč. Předprodej od 270 Kč. Na rozhledně je omezená kapacita!

Vystupující

Zrní (CZ) – web / web / fb / bandzone / insta / youtube / Spotify

Více informací

Zrní je pětičlenná kapela z Kladna. Jejich hudba je něco mezi rychlým městem a mlžným lesem – osobitá, vynalézavá, hravá, dynamická, barevná a plná emocí. Kapela Zrní se nechává inspirovat přírodou a jejími principy, krajinou, lidovou hudbou, a zároveň elektronickou dobou, je alternativní špičkou na české scéně.

První album Voní vydala skupina po osmi letech existence, v roce 2009. za své třetí album Soundtrack ke konci světa získala nominaci na na cenu Vinyla i Apollo za nejlepší desku roku a ve čtyřech kategoriích na cenu Anděl 2012. Nakonec si odnesla tu za Objev roku. V září 2014 vydala skupina album Následuj kojota, za které získalo nominaci na album roku v cenách Apollo a tři nominace na ceny Anděl 2014. Zatím poslední deska z roku 2017 s názvem Jiskřící překvapila elektronickými experimenty. V roce 2018 na ni pak volně navázalo EP Spící. V roce 2019 vydalo Zrní oficiální hudební nosič Zrní a Filharmonie HK živě ve Foru Karlín, kde je zachyceno všech devět s filharmoniky prezentovaných skladeb z velkého koncertu ve Foru Karlín. V roce 2020 vyšla ceněná deska Nebeský klid a letos (2023) zatím nejnovější Široko daleko.

http://zrni.cz/

https://www.facebook.com/kapelazrni

https://www.instagram.com/zrni_official

Další akce s vystupujícími

Koncert: Zrní - 19. října od 20:00, Dock Ostrava, Ostrava