Předprodej byl ukončen

Alena Antalová & Alex Anders - Šansonové Vánoce
KONCERT / Hudba

Alena Antalová & Alex Anders - Šansonové Vánoce

pátek 8.12.2023 od 19:00
Červený kostel, Brno

O akci

Alena Antalová & Alex Anders - Šansonové Vánoce

 

Vánoční recitál autorských šansonů Alexe Anderse v interpretaci Aleny Antalové a Alexe Anderse za jeho klavírního doprovodu.

Součástí koncertu bude i vánoční překvapení.

Herečka a zpěvačka Alena Antalová a skladatel, textař, zpěvák a pianista Alex Anders vytvořili novou hudební dvojici.

Srdečně vás zveme na vánoční recitál autorských šansonů Alexe Anderse v interpretaci Aleny Antalové a Alexe Anderse za jeho klavírního doprovodu.

Nejen milovníci šansonu, ale i příznivci opravdové a upřímné muziky si přijdou na své v pátek 8.12.2023 v 19.00 hodin, kdy vás za srdce chytnou herečka a zpěvačka Alena Antalová a skladatel, textař, zpěvák a pianista Alex Anders.

Koncert se bude konat v Červeném kostele, Komenského náměstí 2 v Brně.

Více informací

Alena Antalová, herečka a muzikálová zpěvačka, jejíž domovskou scénou je Městské divadlo v Brně, je známá i z televize a z filmů. Kdo by neznal její roli Ludmily v Četnických humoreskách či Aničky v Pojišťovně štěstí.

Alex Anders, skladatel, textař a interpret v jedné osobě pokračuje v tradici českého šansonu a navazuje na odkaz paní Hany Hegerové, Petra Hapky či Michala Horáčka.

Alena Antalová:

„Setkání s Alexovou tvorbou beru jako určitý dar od života, tentokráte profesní. I když jsem fatalista, samotnou mě překvapilo a neustále překvapuje, co jeho hudba a jeho texty ve mně probouzejí...“

Alex Anders:

„Dlouho jsem hledal interpretku pro své šansony... děkuji osudu za to, že mi do cesty poslal Alenu. Je to totiž žena s velkým srdcem a duší a navíc skvěle zpívá.“

Šansonový recitál bude plný krásných písní o životě v interpretaci Aleny Antalové a Alexe Anderse za jeho klavírního doprovodu. Nebude chybět i pěkné povídání.

Koncert je dlouhý 90 minut.

Těšíme se na Vás!