Předprodej byl ukončen

FLUFFY PAWS BURLESQUE
SHOW / VYSTOUPENÍ / Burlesque / Kabaret

FLUFFY PAWS BURLESQUE

sobota 30. září od 19:00
Klub FAMU, Praha

O akci

CZ: Máte rádi zvířata? Máte rádi burlesku? Proč nespojit příjemné s užitečným a neuspořádat benefiční burleskní akci? Přesně to si řekla Ginger Wixxie, stálice pražské burleskní scény. Propojila umělce a psí hospic a voilà, první benefiční akce s názvem FLUFFY PAWS BURLESQUE je na světě. Přijďte potěšit své očko krásnými tanečnicemi a tanečníky, zasmát se u mnohých komických actů, pobavit se a zároveň pomoct dobré věci.

EN: Do dogs hold a special place in your heart? Does burlesque intrigue you? How about making a difference by attending an event showcasing various performers while also supporting elderly dogs? Ginger Wixxie, a well-established burlesque artist based in Prague, combined the delightful with the beneficial, resulting in her own creation: Fluffy Paws Burlesque. This event unites diverse artists and a dog rescue seeking aid. Come join us for an evening of graceful dancers, hearty laughter at comedic acts and a shared commitment to a good cause. This event is held in czech. But important is to watch and enjoy.

 

Více informací

CZ: Burleska - umělecký divadelně taneční styl kombinující svůdnost, eleganci a humor. 

Dejte nám šanci - psí hospic u Brna, kde žije několik desítek dlouhodobě nemocných psů. 

Spojení těchto dvou oblastí? Nemožné? Naopak! Deset burleskních performerů se rozhodlo spojit síly a přinést vám celovečerní program, z jehož výtěžku půjde většina přímo na podporu nemocných pejsků. 

EN: Burlesque - an artistic theatrical dance style combining allure, elegance, and humor.

Dejte nám šanci - a dog hospice near Brno, where dozens of chronically ill dogs reside.

The fusion of these two realms? Impossible? Quite the opposite! Ten burlesque performers have decided to join forces and bring you an evening-long program, with the majority of proceeds going directly to support the ailing pups.

 

Pořadatel