Předprodej byl ukončen

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Brno
DIVADLO / FESTIVAL / PLES / GALA VEČER / Burlesque / Kabaret / Tanec – Společenský

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Brno

čtvrtek 21.9.2023 od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno

O akci

Jedinečná šance vidět ty nejlepší kabaretní a burlesque umělce z celého světa přímo v Brně na největší show roku. Již sedmý ročník festivalu tradičně ve čtvrtek v Brně tentokrát za účasti 17ti umělců z celého světa.

Vybíráme pro Vás pestrý program různých disciplín v našem domovském nádherném divadle Cabaret des Péchés. Oblékněte se noblesně a můžete vyhrát ceny od našich sponzorů v soutěži o nejlépe oblečené diváky. Nebude chybět ani populární tombola.

Můžete si vybrat ze tří kategorií lístků, VIP s nejlepším výhledem na pódium a drinkem a drobným občerstvením v ceně, standartní místa a máme i omezený počet levnějších míst na baru a na balkóně u režie.

---------------------------------------------

A unique chance to see the best cabaret and burlesque artists from all over the world right in Brno at the biggest show of the year. In keeping with the tradition, seventh edition Thursday is in Brno with the participation of 17 artists from all over the world in our splendid residential venue Cabaret des Péchés.

Dress to impress and you could win prizes from our sponsors in the Best Dressed audience competition. There will also be our popular raffle, where you can win tickets, workshops, merch and prices from our sponsors.

You can choose from three categories of tickets, VIP with the best view of the stage with welcome drink and small snack included, standard seats and we also have a limited number of cheaper seats at the bar and on the balcony near the tech booth.

---------------------------------------------

vstup od 19:30
show od 20:30

Další akce pořadatele

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Queen Night - 16. listopadu od 20:30, Autoklub ČR, Praha

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Market - 16. listopadu od 12:00, Autoklub ČR, Praha

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Prague - 15. listopadu od 20:30, Hotel Belvedere, Praha

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Brno - 14. listopadu od 20:00, První Patro, Brno

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Ostrava - 13. listopadu od 20:00, Divadlo Petra Bezruče, Ostrava

Pořadatel