Boskovice - festival pro židovskou čtvrť 2024
FESTIVAL / Představení / Film – Dokumentární / Hudba – Blues, Elektronika, Jazz, Pop, Rock / Umění

Boskovice - festival pro židovskou čtvrť 2024

4. – 7. července 2024 od 15:00
různá místa, Boskovice
Vstupenky
od 800 do 900 Zobrazit ceny
prodej do 4.7.2024
do zdražení 63 dní

Základní vstupenka

Základní cena 900 Kč Koupit

Student

Základní cena 800 Kč Koupit

O akci

Festival s nezaměnitelnou atmosférou pořádá UNIJAZZ, sdružení pro podporu kulturních aktivit a už skoro tři desetiletí neodmyslitelně patří k létu a začátku prázdnin.

Koná se v historickém jádru města, kde najdete unikátní židovskou čtvrť s jedinečným geniem loci, a na dalších místech v jeho okolí. Během čtyř červencových dnů zde můžete, nejen vstřebávat hudbu nejrůznějších žánrů v amfiteátru letního kina, zámeckém skleníku, synagoze či panském dvoře, ale i shlédnout divadelní představení v kulisách boskovického hradu, farské zahrady, nebo v intimnějším prostředí zdejších interiérů, před místním antikvariátem si poslechnout autorská čtení, prohlédnout si výstavy a někdy se stát i jejich součástí, chodit do kina na filmy, účastnit se workshopů, nakupovat a občerstvovat se u festivalových stánků, vydat se na cyklovýlet, či ve volných chvílích odpočívat v místních kavárnách, hospodách, lesích, nebo na koupališti.

O děti je tu také dobře postaráno a větší část workshopů a dílen je věnována právě jim. Na neopakovatelné atmosféře, kterou byste si neměli nechat ujít a kterou každoročně oceňuje několik tisíc návštěvníků, má zásadní podíl právě místo konání a jeho otevřenost.

Festival pomáhají tvořit a zajišťovat dobrovolníci z celé české republiky, kteří rok co rok přikládají ruku k dílu a patří jim za to obrovský dík. 

 

Více informací

Snažíme se nezapomínat (na minulost), zamýšlet se a diskutovat (nad stavem společnosti), neplýtvat (čímkoli), nezatěžovat (hlavně přírodu), a spolu s tím si na festivalu užívat léta se skvělým, nejen hudebním, programem na příjemném místě.