Malignant Tumour - Streetmachine - Crouch v UC Brno
KONCERT / Hudba – Metal

Malignant Tumour - Streetmachine - Crouch v UC Brno

pátek 13. října od 19:00
Unleaded coffee, Brno
Vstupenky
Cena 350
konec prodeje 13 dní

O akci

Vostrej večírek v Brně v Unleaded coffee !!!

MALIGNANT TUMOUR působí na hudební scéně od roku 1991 a byl jednou z prvních kapel hrajících extrémní podobu metalu v ČR. Za svou, skoro třicetiletou kariéru mají na svém kontě přes 1000 koncertů na třech světových kontinentech a řadu kvalitních a uznávaných hudebních nosičů, z nichž desky IN FULL SWING (2008), EARTHSHAKER (2010) a THE METALLIST (2016) získaly vysoce kladný ohlas kritiky, což bylo mimo jiné ohodnoceno i soškou Anděla v kategorii Hard and Heavy. Bystrému posluchači jistě neunikl důraz na netradiční videoklipy, z nichž jeden získal ocenění „videoklip desetiletí“. V současné sestavě (Bilos – kytara/zpěv, Šimek basa/zpěv, Bohdič bicí, Korál kytara/zpěv) trhají koule, nakopávají prdele porcí jejich špinavého metalického rock´n´rollu v podobě nové desky THE METALLIST(2016). A příběh pokračuje…(zdroj:vloni do 12h a vykalený 3 flašky Jacka s Bilosem brodíce se plechovkama od coly ven)

StreetMachine je kapela z Pardubic hrající od roku 1995 a ve své hudbě promítá množství hudebních žánrů. V jejich originální tvorbě se nachází mix metalu, hard core, punku i rocku. Za dobu své existence získala početnou skupinu fanoušků v ČR i mimo a je známá svou energickou live show, o kterou se stará celá kapela v čele s frontmanem Valdou. (zdroj: muzimax.cz)

Kapela Crouch vznikla v létě 2010 ve Vyškově vlastně odštěpením od Hellstrike. Za vším byla chuť hrát konečně hardcore, tak jako to mají mazlíčci rádi - kapku se vrátit v čase do devadesátých let a změnit lokaci na New York. Název potom vznikl podle jedné z prvních písní věnované oblíbenému rugby. V angličtině se totiž mlýn rozehrává podle pokynů rozhodčího crouch – touch – pause – engage. Crouch je v tomto případě vlastně takové ticho před bouří, pokleknutí před výpadem. (zdroj: fobiazine.net)

 

 

Vystupující

Malignant Tumour (CZ) – web

Více informací

https://youtu.be/BvY1qxxQ9Ck

https://youtu.be/GRFmFzEMxBg

https://youtu.be/WAxT7O8sZv0