Předprodej byl ukončen

EKG O Lásce a Naději
SHOW / VYSTOUPENÍ / Stand-up / Talk show

EKG O Lásce a Naději

úterý 14. listopadu od 19:00
Kabinet MÚZ, Brno

O akci

Do Brna se opět vrací legendární literární kabaret EKG, který spisovatelé Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš pravidelně pořádají v pražském Divadle Archa. V Kabinetu Múz spolu s nimi vystoupí zakladatelka legendární slovenské skupiny Živé Kvety Lucia Piussi, fotograf a domácí galerista Jaroslava Pulicar, spisovatelka, malířka a baskytaristka Eva Turnová a Naděje.
 
Protagonistů jsme se zeptali, proč s sebou vezou do Brna právě Naději?
„Lásky a Naděje není nikdy dost,“ vysvětluje Jaroslav Rudiš.
„Oproti Lásce se Naděje dožívá vyššího věku, ale Láska zase dokáže přenášet hory, a to včetně Kraví,“ dodává Malijevský. 

Více informací

EKG je literárně hudební kabaret, který ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš od roku 2007. EKG je dnes nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu, každé představení je premiérou i derniérou zároveň. Důležitou roli hraje improvizace, komunikace s publikem a autorský přednes obvykle zcela nových textů současných (nejen) českých spisovatelů.

Pořadatel